3 Przerażające Zjawiska Na Niebie Złapane Na Kamerze! MixFakt

 


INSTAGRAM: https://www.instagram.com/neksuuu/ ▻Pamiętaj, że mój kanał ma na celu zapewnienie rozrywki także nie bierz wszystkiego na poważnie!
Like:14159
Wyświetlenia:618836
Czas: 3:52
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

 1. Ja zrobiłam takiego trolka, że nawet teraz kiedy piszę ten komentarz, to się strasznie śmieje.
  Dobra powiem co zrobiłam.
  Wiedziałam że w garażu Jet długa drabina. Wzięłam ją i ustawiłam z tyłu domu. Wspięłam się po drabinie i usiadłam na dachu.
  Oczywiście przed tym, wzięłam malego bomboox'a czy jak to się tam pisze. No i puściłam Sławomira. Xddd. Moja mama myślała że ja w szkole jestem. Więc pomyślała pewnie że to od sąsiadów. No i puściłam glosniej, a wtedy wyszła na podwórko. Jej zdziwienie tak mnie uśmiało, że prawie z tego dachu spadłam.
  Podobne jak te dźwięki z nieba, ale jakbym puściła mojej babci Zenka, ubaw gwarantowany.
  Sorka ale szybko pisze, a autokorekta robi za mnie więc jeszcze raz sorkii.
  A to wszystko było na poważnie, bo u kolegi takie coś robilismy, ale z JBL'a puszczaliśmy.

 2. A te dźwięki to nie były samoloty po prostu? Ja słyszę takie rzeczy podobnie, bo nad moim blokiem samoloty przelatują ponad 10 razy codziennie. Podobnie mogą brzmieć helikoptery, albo F16 (czy jakiekolwiek nowsze wersje tych samolotów)
  To z ręką to niezłe 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także