4 Ludzi Z Supermocami Złapanych Na Kamerze 2! MixFakt

 


Wejdź na: https://izicase.pl/ref/Neksu Używając kodu Neksu odbierz darmową skrzynkę! Kikual: …
Like:27407
Wyświetlenia:1204279
Czas: 4:29
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

  1. W pierwszym nagraniu na początku nic nie widać, gdy ta "ciężarówka" przejeżdża zostaje cień na ulicy, tego "roweru" i człowieka … żal dno i wodorosty …

  2. 1 . Fake, zwróć uwagę że ciężarówka nietypowo się zatrzymuje. Po zatrzymaniu powinno nią "huśtać" przez chwilę, bo najpewniej hamował bardzo mocno. Tymczasem auto po prostu zastyga nieruchowo w ostatniej fazie swojego ruchu.
    2. Żadne supermoce tylko słaba jakość kamerki. Kierowca tira jednak coś wcześniej zauważył skoro zrobił taki unik.
    3. Fotomontaż. Kamera ustawiona tak, żeby było widać zarówno pojawiającego się w niej gapowatego gościa (nie mam co robić, wlezę se na ulicę, przed kamerę) jak i miejsce w które został "teleportowany". Sama "teleportacja" też dziwna – widać jak tajemniczy "anioł" podbiega ale pominięta jest faza przerzucenia obydwóch gości na krawężnik po drugiej stronie drogi. Skoro "anioł" umie teleportować to po cholerę dobiegał do tej ciapy? Wystarczyłyby dwa błyski, bez biegania. A sam błysk ładnie maskuje zniknięcie i pojawienie się.
    4. Nie telekineza tylko zerwane np. przewody elektryczne. Leżą mniej więcej równolegle do przejścia dla pieszych. Wkręciły się w koło dostawczaka (nawet koło mu finalnie urwały) a jak się napięły to podniosły auta będące nad tymi przewodami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także