4 MIEJSCA NA ZIEMI GDZIE GRAWITACJA NIE DZIAŁA! MixFakt

 


Snap: neksu0 ▻INSTAGRAM: https://www.instagram.com/neksuuu/ ▻ Mail biznesowy: neksu@gethero.pl …
Like:25835
Wyświetlenia:1547426
Czas: 3:43
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. Jak można zrobić film gdzie jawnie mówisz o miejscach gdzie nie ma grawitacji. Zmień nazwę na Anomalia fizyczne bo mówinie żę w pewnych miejscach na ziemi nie ma grawitacji ale jest przyciąganie to tak jakbyś wrócił do gimbazy i powiedział facetce żę nic nie zrozómiałeś z jej lekcji

  2. SZANOWNY KOLEGO,, NA POCZĄTKU POWIEDZIAŁEŚ " WZIĄŚĆ" a powinieneś powiedzieć "WZIĄĆ" dalej nie oglądałem bo była uzasadniona obawa, że będziesz częściej kaleczył nasz język, tak jak większość domorosłych twórców różnych , często bardzo dziwnych nie wiadomo komu potrzebnych filmików. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POPRAWY !!!

  3. Nie no chłopie nie pokazuj takiego gówna!!! Co to za sensacja że w elektrowni wodnej jest ruch powietrza wypychanego przez zaokrąglone ściany przez co woda jest wydmuchiwana? Co to za sensacja że jest dom wybudowany pod kątem przez co po ustawieniu kamery robi się złudzenie odwróconej grawitacji? Wciskanie ludziom takiego gówna byle mieć dużo wejść to oszustwo!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także