4 Potwory Złapane Przez Telewizje Na ŻYWO 2?! MixFakt

 


INSTAGRAM: https://www.instagram.com/neksuuu/ ▻ Mail biznesowy: neksu@gethero.pl ▻Bloomy: https://goo.gl/28rWtg …
Like:7249
Wyświetlenia:391517
Czas: 2:35
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

 1. co to za reptilianie? Kto to wymyślił, a reszta powtarza?Tyle starożytnych przekazów przeczytałam ,i ani słowa o reptilianiach!
  Czysta fikcja z książek Lema, lub Clarka. Szaraki, reptilianie, – masoneria robi ciemnotę w konia. A już te porwania przez rzekomych kosmitów…wszystkie na amerykańskich prowincjach…barowe dziewuchy dostają pigułkę gwałtu, …bla, bla ..i budzi się gdzieś nieprzytomna…kosmici porwali Mary , zgwałcili…!! Prasa, telewizja…sława i szum! Nie mieli by kogo porywać, tylko taką ciemną amerykańską masę.Jak porywać to naukowca.Dziw, że żadna w ciążę nie zaszła z kosmitą…to by dopiero była heca/No, właśnie..ale dowodów nie ma, ale dziewka opowiada ..co przeżyła( zapewne fragment jakiegoś filmu SF..) Te powyższe sensacje…pozostawiam bez odpowiedzi. Bajery naciągane i wręcz śmieszne w dobie grafiki komputerowej.

 2. 1.krokodyl
  2.jakiś koleś
  3.dziwne zachowanie
  4.przeciąg w pokoju
  kto się zgadza z 1. daje mu suba. kto z 1. I 2. łapkę w górę. kto z 1. 2. I 3. daje łapkę w górę pod konentarzem. kto z 1. 2. 3. I 4. odpowiada na ten komentarz daje mu śruba i łapkę w górę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także