5 Mrożących Krew W Żyłach Skoków Spadochronowych! MixFakt

 


Grupa Dla Widzów: https://goo.gl/Zcljjb —————————————————————— snapy: neksu0, xhadwisx ————————————— Zapraszam na …
Like:1535
Wyświetlenia:43074
Czas: 5:32
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. W skoku, który zatytułowałeś "4 KM" to nie tak, że spadochron nie chciał sie otworzyć. Najprawdopodobniej skoczek stracił przytomność (co widać po tym w jaki sposób "leci/spada") a spadochron otworzył mu automat, który własnie w takich sytuacjach ma zadziałać. Po otwarciu spadochronu skoczek nie złapał za sterówki co potwierdza fakt, że był nieświadomy. Co do informacji, że spadochron nie zdążył go wyhamować to również nie prawda, skoczek jęczy ponieważ "lądując" nie trzymał sterówek, dlatego on sam nie wyhamował spadochronu co przy każdym lądowaniu należy zrobić, natomiast pech chciał, że uderzył w pas startowy a nie w trawę.

  2. nie spadl z 1 km tylko stoczyl sie z klifu z 1 km a tro zasadnicza roznica bo co chwile go chamowalo dlatego sila upadku byla nie tak duza … czlowieku jak juz cos komentujesz to wez sie zagleb bardziej w temat ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także