5 POWODÓW PRZEZ KTÓRE NIE MASZ CHŁOPAKA/DZIEWCZYNY MixFakt

 


Rozwiń · · · · · · · · · ──────────────────────────────────────…
Like:2071
Wyświetlenia:24222
Czas: 5:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

 1. 1:10 skończył pierdolić i zaczął się filmik o (5 POWODÓW PRZEZ KTÓRE NIE MASZ CHŁOPAKA/DZIEWCZYNY)
  Czemu nie da tego ogłoszenia parafialnego na końcu, guzik mnie interesował ten wstęp a jest to 20% tego filmu gdzie pozostałe 80% jest naprawdę spoko zrobione na takie 8/10. Ale jak widzę tego typu wstępy to mnie kurwica bierze, tego typu wstępy powodują że zniechęcam się do kanału i omijam go szerokim łukiem bo szkoda mi czasu na te wstępy z ogłoszeniami i żydzeniem o lajki i suby. Jak masz jakiś konkurs to daj go na koniec odcinka albo zrób osobny film, bo mnie jak i wielu on guzik obchodzi i szkoda mi czasu, bo mam wrażenie że nie klikałem tego filmu z nadzieją na konkurs tylko z powodu tytułu, gdzie w nim nic o konkursie nie ma.

 2. Hmmm, nie no ja mam czas, nie porównuje do byłej partnerki, moje motto to "jak czegoś nie spróbuje to potem będę żałował". Widać poprostu albo jestem brzydki albo odgania moja osobowość.

 3. 1. Nie
  2. Być może…
  3. Nie, bardzo lubię spodakania towarzyskie 🙂
  4. Nope… Jeśli ja go lubię to koniec 🙂
  5. No właśnie nie! 😂 Uwielbiam nowe żeczy!!!

  To teraz pytanie: DLACZEGO NIE MAM CHŁOPAKA?! 😂😂😂😂😂😂😂😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także