ABSURDALNE tytuły filmów Pixara za granicą 2! *kabaret* MixFakt

 


Kolejna dawka chorych i niedorzecznych zagranicznych tytułów bajek studia Pixar! Nie zapomnij ocenić filmu i dać suba jeśli film Ci się spodoba! Fanpage: …
Like:1968
Wyświetlenia:44427
Czas: 10:3
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

 1. Z tym tłumaczem od Google to uważaj.
  Znajomy z UK ostatnio wpisał tam "studnia" (po polsku) a jemu wyszło "dobrze" (słowo "dobrze" po ukraińsku).
  Swoją drogą jak Mu powiedziałem co to, to spróbował w drugą stronę na nasze i było poprawnie.

 2. HEJ! Wiele z waszych teorii jest naciągane np. drzewo genealogiczne z filmiku o Riley. Kto powiedział że na szczycie jest ona, przecież postać w żaden sposób nie jest tam oznaczona. Co by nie było szanuję twoja pracę. Ale skoro jesteś taki dobry z analizowania to przeanalizuj swój plakat z Overwatch'a. Zorientujesz się że powiesiłes go do góry nogami. O nieee… Chyba że to istny dowód na to że masz zaburzenia wzroku… A jeżeli sobie nie poradzisz to go chociaż obroc bo mirror's Edge 2 też fajnie wygląda… I tam łatwiej znajdziesz pion plakatu😂

 3. Nie rozumiem dlaczego mając tak dobry mikrofon meczysz nas dźwiękiem z kamery. Argument z kwestii, ze tak łatwiej zmontować to no cóż… gówno prawda i słaba wymówka i teraz pro tip jak nagrać dźwięk na mikrofon i mieć go na filmie z kamery. Po to wynaleziono klaps filmowy… rozstawiasz sobie mikrofon i laptopa lub jak masz blisko tyo komputer stacjonarny i włączasz nagrywanie, potem włączasz nagrywanie w kamerze i… jak nie masz konkretnie klapsa to czymkolwiek uderzasz tak, żeby dźwięk był możliwie krótki i możliwie głośny. Na koniec masz surowy materiał z mikrofonu i z kamery i przed jakąkolwiek obróbką video, czyścisz sobie, normalizujesz, odszumisz i takie tam i na koniec ucinasz co do milisekundy początek video z kamery i dźwięku z mikrofonu na klapsie. Potem zamiana audio z oryginalnego na to z mikrofonu to dwa kliknięcia i renderujesz wersję surowego video z dobrym dźwiękiem i masz materiał do pracy. Tylko tyle i aż tyle. I błagam Cie – nagrywaj video z kamery z dźwiękiem z Blue Yeti, bo w najlepszym arzie dostaniesz komentarze pod filmami, ze dźwięk jest fatalny, a w najgorszym masę łapek w dół i ubytek subskrybentów.

  A co do Japończyków to większość ich filmów, gier itd nazywa się w oryginale w taki często opisowy i banalny sposób – taka kultura.
  A czy "Dawno temu w trawie" nawiązywało do filmu "Dawno temu w Ameryce" czy raczej do frazy na wstępie każdych "Gwiezdnych wojen" czyli "Dawno temu w odległej galaktyce" (czym z dużym prawdopodobieństwem kierowano się przy wyborze tytułu dla "Dawno temu w Ameryce" a co z kolei było zainspirowane "Baśniami z tysiąca i jednej nocy" – bo gatunkowo "Gwiezdne wojny" to nie jest space opera, czy science-fiction, ani nawet fantasy, a właśnie baśń – AdiBielo bawi i uczy;'] ) – nigdy się nie dowiemy.
  A niektóre tytuły mogą mieć znaczenie kulturowo jako gra słów zrozumianą dla ludzi z tego kraju, bo wiele miało kilka znaczeń i ta wieloznaczność może być ciekawą grą słów.
  I dla Twojej informacji drogi Rabo Puzzle to układanka po angielsku a zagadka/łamigłówka (podobieństwo do polskiego słowa puzle nie ma tu nic do rzeczy, najpierw naucz się języka, zanim będziesz go tłumaczył) a tytuł z Wietnamu jest nawet lepszy od polskiego – a tłumaczymy to po prostu jako "Zagadka emocjonalna" – dla mnie zajebisty tytuł idealnie oddający charakter filmu. Do tego jest jeszcze czasownik to puzzle co znaczy zaintrygować, co czyni do tego ten tytuł dwuznacznym i jeszcze ciekawszym. AdiBielo bawi i uczy (i lekko hejtuje, choć raczej stara się konstruktywnie krytykować) po raz drugi;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także