ANDERS – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Wszystko na temat Generała Władysława Andersa. Zapraszam. Muzyka: „Curse of the Scarab” Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative …
Like:881
Wyświetlenia:22226
Czas: 12:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. Porównajmy tego szlachetnego Polskiego patriotę o niebywałej inteligencji z ludźmi z afery podsłuchowej którzy rządzili naszym krajem.Boże jak długo będziemy czekać na odbudowę przedwojennej inteligencji!!!!!

  2. Tak sobie czytam te komentarze, i na jakichś 50 o byciu zdrajcą i pierdoleniu emocjonalnym jaki to z niego nie bohater lub chuj to nic nie wyniosłem z tych kilku minut czytania. Deus Vult dzięki za konkret, którego nie było w nagraniu, czemu nie ma więcej takich komentarzy?

  3. Wg mnie nie prosto z mostu, ale prosto z podręcznika bez podkreśleń kontrowersji czy innych punktów widzenia chociażby wzmiankowanych, podsumowując gładko i przyjemne dla ucha i oczu.

  4. Wreszcie usłyszałem od kogoś, że Polacy walczyli w ramie w ramię z Rosjanami. Do wszystki nacjoz*ebów Polacy walczyli, we wszystkich krajach które prowadziły wojnę, z Hitlerem. Nie możemy o nich zapomnieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także