ANDRZEJ DUDA – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Co wiesz na temat Prezydenta Polski? Przed Wami Andrzej Duda. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:1210
Wyświetlenia:26851
Czas: 10:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Znam jego rodzine osobiscie, i to jest bardzo porządna rodzina. Takie insynuacje jakie widze w komentarzach, wyssane zywcem z doniesien medialnych, memow internetowych lub poprostu zlosliwe sa w rzeczywistosci bardzo krzywdzace dla tego czlowieka, a co za tym idzie dla jego rodziny.

  2. Tendencyjny materiał- "chwalba"! Zamieszczone foty archiwum wszystkich rodzin zdradzają inspiracje Pana Judy. Żałujemy, żeśmy głosowali na "dobrą" zmianę. Głosujmy na II R.P. =patriota-pius.

  3. Nie dodałeś, że jego dziadek był banderowcem o korzeniach żydowskich, jak i jego żona i teść, śmieć który Polaków obraża. Pisząc wiersze o tym, jak to Polacy mordowali żydów. Nie dodałeś też, że Dominika to jego córka, a nie siostra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także