ANNA I ELSA NIE SĄ SIOSTRAMI! | Szokująca Teoria o Krainie Lodu! MixFakt

 


ZASUBSKRYBUJ KANAŁ! – https://bit.ly/2OHOqaD ZLAJKUJ FANPAGE! – https://bit.ly/2PkaFo0 ⬇ ⬇ ⬇ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ ⬇ ⬇ ⬇ Przed …
Like:1306
Wyświetlenia:7524
Czas: 15:41
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Jedno pytanie: Z jakiej niby racji, skoro Elza i Roszpunka są bliźniaczkami, Elza wychowywała się w Arendel jako córka tamtejszej pary królewskiej i siostra Anny? Przydałby się odcinek wyjaśniający to, bo tak szczerze, to wcale tej teorii nie wyczerpałeś.

  2. W skrócie księżniczka z zaplątanych się puściła z królem z krainy lodu. Następnie po nocy okazało się że królowa jest w ciąży a król z krainy lodu spieszył do Skandynawii i czekał 9 miesięcy jak się urodzi . I po 9 miesiącach przypłynął po narodzoną córkę ale okazało się że urodziły się bliźnięta . Wykradł Elze i uciekł do Skandynawii (wtedy urodziła się też Anna ale król też dał tam Elzę by królowa jego żona uznała że mam bliźnięta).

  3. Włosy Roszpunki nie odorastają. Czemu: Ta „zła kobieta” przed porwaniem Roszpunki próbowała odciąć kosmyk. Oczywiście włosy stracily moc. Gdy Roszpunka kilka lat później pokazała Julianowi odcięty kosmyk był on takiej samej długości, czyli sięgał delikatnie za ucho.

  4. Rabo przeczytaj do końca.ps jak czegoś zapomniałem dopisze pod spodem. Pod wpływem potężnej magi w świecie disneja roszpunka z brązowych włosuw dostała blond. W żadnym z tych fimów nie ma mowy o dziadkah bochaterów ergo nie zupełne wiadomo jak wyglondali ergo biologia kturą wiem że kochasz niema znaczenia pomijając jednego małego szczeguliku nie wiemy jak dostała moce elza ale wiemy że istnieje kwiat ktury daje nie śmiertelność jeśli się wie jak go używać. W Niemcach panuje lepszy klimat niż w Skandynawii więc ten sam kwiat mugł rozwinąć rużne mechanizmy działań napszykład zamrażania na pszykład w Afryce moc samo zapłonu czy coś takiego. A wię był kwiatek ktury był prekursorem dający nieśmiertelność. Możliwe że matki elzy i roszpunka to siostry i w ich ciąży wystą piły komplikacje kture spowodowały użycie kwiatu mrozu ktury stał się dla matki elzy genem recysywnym ktury spowodował nietypowoł mutacie u jednej z dziewczynek a dla matki roszpunka to była lekcja że pewien kwiat ją uratuje jeżeli będą komplikacje o ile kwiat mrozu był genem recysywnym to w przypadku roszpunka stał siem genem głuwnym. Mam nadzieję że niczego nie zapomniałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także