ANONYMOUS WYKRADŁO DOWODY NA ISTNIENIE UFO! MixFakt

 


Anonymous twierdzi, że NASA w najbliższej przyszłości poinformuje nas o istnieniu cywilizacji pozaziemskich! SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK FIlm …
Like:7529
Wyświetlenia:222925
Czas: 2:32
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. Cały świat dowie się czegoś o czym wszyscy wiedzieli od dawna, ciasne umysły i tak pozostaną niewzruszone, dopóki nie dotkną, nie poliżą dopóty uwierzyć im będzie trudno.

  2. Serio są tacy ludzie co myślą że w tym zaje*iście dużym świecie (wg. Alberta Einsteina nieskończonym) jesteśmy tylko my?
    Przecież NASA już dawno odkryła tysiące planet zdatnych do życia a nawet kilka podobnych do Ziemi…

  3. Moim zdaniem teoria jakoby UFO pochodziło z innych planet, jest błędna. Wielu badaczy, jak choćby Jan Pająk, zdaje się potwierdzać istnienie UFO wewnątrz Ziemi. Nazistowskie służby Hitlera i Himmlera dobrze wiedziały, skąd pochodzi UFO. Wysyłały liczne ekspedycje, między innymi do Tybetu w celu pozyskania wiedzy gdzie mogą się znajdować wejścia do Agharty. Hitler chciał pozyskać zaawansowaną technologię, jaką posiada ten prastary, ukryty lud. Zamiast tak popularnych ETI mamy Interterran – jak nazwał Ich Robin Cook w jednej ze swych powieści „Uprowadzenie”, ciekawie opisał ich również Edward Bulwer-Lytton w „The Coming Race”. UFO najczęściej jest właśnie widywane, jak wylatuje z dużych zbiorników wodnych lub jaskiń, co zdawałoby się potwierdzać teorię o Interterranach. Kolejną ciekawą teorią jest również zbieżność mitów i legend o tak zwanych Aes sídhe, Nieuchwytnych Małych Ludziach z UFO, którzy według wielu starożytnych mitów i legend bytują pod powierzchnią ziemi. Aes sídhe i UFO łączy między innymi wygląd, są to istoty wielkości dziecka o bardzo starych twarzach i dużych, czarnych oczach (Ariel School UFO Sighting in Ruwa, Zimbabwe – September 1994). Kolejną cechą wspólną Aes sídhe i UFO jest uprowadzanie ludzi, odnotowano bardzo dużo takich przypadków. Takich podobieństw jest bardzo wiele. Jest to oczywiście kolejna teoria, jednak moim zdaniem bardziej prawdopodobna niż pochodzenie Obcych z Kosmosu. Ta podziemna cywilizacja jest wyżej rozwinięta technicznie od naszej, to właśnie stamtąd przybywają do nas ich maszyny latające, które nazywamy UFO. Gdyby to byli Kosmici, to Ich statki nie pojawiałyby się tak często. Logiczne więc jest, że miejsce, skąd przybywają, nie znajduje się w Kosmosie, ale gdzieś obok nas. Oczywiste jest również, że dobrze chronią miejsce, skąd przybywają. O podziemnym świecie zaludnionym przed milionami lat wiemy bardzo niewiele, całkiem możliwe, że służby specjalne wielu krajów wiedzą o nim i utrzymują tę wiedzę w tajemnicy przed opinią publiczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także