BAZYLIKA NAD BAZYLIKAMI MixFakt

 


Nietypowa budowla, niezwykła historia, przed Wami Bazylika Świętego Piotra. Zapraszam.
Like:470
Wyświetlenia:13485
Czas: 8:45
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

22 KOMENTARZE

  1. Dzieje Apostolskie 17 rozdział, wersety od 24-25
    Pisarz: Łukasz, bliski współpracownik tak zwanwgo "pierwszego papierza" Piotra

    "24 Bóg, który uczynił świat i wszystko, co na nim, ten, będąc Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach ręką zbudowanych 25 ani nie jest obsługiwany rękami ludzkimi, jak gdyby czegoś potrzebował, ponieważ on sam daje wszystkim życie i dech, i wszystko"
    Tuż przed przepychem kościoła Rzymsko Katolickiego idzie jego obłuda.

  2. Ja jestem katolikiem czyli byłem ochszczony jako katolik , rodzice bardzo ryzygnowali robiąc to . A ja teraz nie wierzę w katolicizm a tylko v Boga , to znaczy że nie uczenszczam do spowiedzi świętej I wkurwiają mnie księdzy co po pijaku tłuką samochody I dymają dziwki

  3. Prosił bym nie pozostawiać niedomówień w celach udramatyzowania opowieści. Nakaz milczenia był zastosowany tylko w czasie stawiania obelisku. Nie wprowadzaj Pan w błąd. Bo to podważa wiarygodnosc

  4. Ostatecznie przez dwa tysiące lat okradania ludzi można coś zbudować.Księża powinni chodzić w sukniach pokutnych,a nie Maybachami się rozbijać,temat rzeka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także