BILL GATES – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Krótka historia dość bogatego Bill’a z bogatego domu. Poznaj jego początki. Zapraszam. Muzyka: Too Cool.
Like:1127
Wyświetlenia:43320
Czas: 13:22
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

 1. Jednym słowem od zera do milionera – g… prawda. Miał kasę, pochodził z bogatej rodziny tylko po prostu mądrze to zainwestował. Nie był jakimś tam sobie pierwszym lepszym Mirkiem po zawodówce z minimalną krajową i walizką ubrań.

 2. Żydowska Syjonistyczna mendowata rodzina…
  Gates tworzył systemy dla rządu USA aby łatwiej szpiegowali obywateli, WINDOWS 10 to największa dziura do szpiegowania jaka wyszła (po Windowsie Vista).
  Zastanawiało Was że ten Pan jest wielkim zwolennikiem szczepień dzieci – wprost mówi że TRZEBA SZCZEPIĆ ale żadnego swojego dziecka nigdy nie szczepił? Trują Nas koncerny, zarabiają na Nas krocie, w Polsce PIS chce obowiązkowe szczepienia utzrymać klepiąc po pupci Korporacje farmaceutyczne a Ci najbogatsi są z tego zwolnieni w każdym kraju.
  To samo z firmą Monsanto robiącą żywność GMO. W tej firmie – w ich stołówce podają pracownikom tylko naturalne jedzenie. GMO idzie dla plebsu który może się truć

 3. IBM nie wybrał MS-DOS zamiast DR-DOS, bo tego drugiego jeszcze nie było (tym bardziej jak ten mógł być sprawdzony?)… Chodziło o CP/M. DR-DOS był próbą odzyskania pozycji utraconej przez CP/M na rzecz Microsoftu, ale spóźnioną i przez to mało skuteczną.

 4. Bardzo mieszasz fakty. Mowisz o urodzeniu 2 corki a po czasie znow mowisz o urodzeniu 2 corki, opowiadasz jakby kolejne fakty nastepowaly po sobie a w rzeczywistosci skaczesz miedzy latami w przod i w tyl. Bardzo chaotyczny scenariusz

 5. Bill podobno żyje, znajomy widział go w Mińsku na Białorusi. Nalewał mu paliwa na stacji. Kiedy zapytał go, " how are You Bill ? ". Ten uśmiechnął się i wycedził " im in paradise country now….maaaaaan ". Takie to nieoczekiwane scenariusze przynosi życie….Uwierzylibyście ?!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także