BITCOIN – GROŹNA WALUTA? MixFakt

 


Czyżbyśmy żyli w czasach najniebezpieczniejszej waluty świata? Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:1201
Wyświetlenia:36792
Czas: 8:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

 1. Moje stanowisko jest następujące. Uważam bitcoin za sztucznie rozdmuchany balon, który musi pęknąć. Powstał nagle, dobrze się rozreklamował i fukncjonuje dzięki psychologii współczesnego człowieka. O ile złoto czy ropa ma jakieś poparcie w naturze o tyle cyferki umownie zapisane na dyskach mogą zniknąć. Wystarczy (odpukać) plazma słoneczna a cała energetyka na świecie padnie. Brak prądu poskutkuje brakiem obrotu kryptowalutami. Brak ruchu na rynku spowoduje zanik jego znaczenia. Oczywiście to tylko czarny scenariusz, który zaszkodzi Ziemii nie tylko w ten sposób. Boli mnie jednak to, że społeczeństwo nie bierze lekcji z historii. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Stąd mieliśmy rozłam Cesarstwa Rzymskiego na wschodnie i zachodnie, bonusowy najazd Hunów przypieczętował ich los. Bliżej nas możemy przytoczyć czarny czwartek gdzie spekulacja cen akcji na giełdzie spowodowała krach w gospodarce i liczne samobójstwa upadłych maklerów. Nie widzicie zależności? Może jeszcze inaczej i jeszcze bliżej Amber Gold. Obiecanki intrantnych zysków na początek działalności w celu przyciągnięcia inwestorów. Parabanki, piramidy finansowe. Mam wymieniać dalej?
  P.S. osobiście żałuję, że nie zainwestowałem w bitcoiny na początku ich istnienia gdyż teraz miałbym większe zaplecze finansowe, ale na daną chwilę uważam to za zbyt duże ryzyko.

 2. Lepiej będzie jak zostaniemy przy aktualnych walutach bo Internet to niebezpieczne miejsce a zwłaszcza na trzymanie pieniędzy .
  Ja jestem za trzymaniem całego dorobku w domu i kieszeni bo kasę w internecie można bardzo łatwo stracić
  Oby ta waluta do nas nie dotarła

 3. BTC jakie może przynieść największe zagrożenie i to są pewniaki to problemy z prądem elektrowni bo koparki BTC dużo energii pobierają. Drugie zagrożenie to drożejące karty graficzne, dla producentów kart graficznych BTC jest im na ręke bo wzrasta popyt na karty graficzne więc podaż też może iść w górę.

 4. Ja tam na bitcoinach zarobiłem jakieś 5 tyś zł w 3 miesiące i to bez kompletnego wysiłku więc je szanuje. Chociaż pluje sobie w brodę bo mógłbym zarobić 20tyś ale przez pewną sytuacje + oczekiwanie na wypłatę niestety straciłem taką możliwość 🙁

 5. Dziwne jest to jak tutaj jest dużo ignorantów. Nie mają pojęcia o BTC a twierdzą, że to ściema gówno itp. Kiedyś ludzie wyśmiewali internet teraz jest integralną częścią życia większości ludzi. To samo technologia blockchain teraz niszowa kiedyś moze opanowac swiat. Nie mówie, że tak będzie ale BTC to mega wynalazek powodujący, że część zadań banków staje się bezuzyteczna stąd ich krzyk NIE dla bitcoina. To nie jest żaden amber gold to po prostu sposób wymiany wartosci. Racja obecnie jest nadmierna ekscytacja, ale sam wynalazek ma przyszłość, jak ona się ukształtuje tego nikt nie wie ale dobrze pokierowana zagości w naszym życiu tak jak kiedys egzotyczny "internet"

 6. Wielka ściema .ale jeżeli głupi kupuje to cwaniak zarabia . frajerowi nawet gówno w papierku sprzedasz. Podstawy ekonomii. Jest popyt jest podaż . od dawna żadna waluta nie ma pokrycia w złocie i jest gówno warta a widać to doskonale podczas konfliktów zbrojnych gdzie papierkiem można sobie dupe wytrzeć.

 7. walutą powinny być melony a nie papierki i te całe bitkojny melony są ładne małe (no może tu się myle) i niedługo razem z latającym potworem spageti (UMIEM PISAĆ CO NIE?) i reptylianami podbiję świat i melony będą walutą

  HAIL MELON

 8. aaha, czyli bitcoin jest czymś be, czymś "nielegalnym" bo nie kontrluje tego rząd?
  A jak by jutro na popularności zyskiwała waluta jajeczna? Jak by jutro ludzie zaczęli rozliczać cię w jajkach? To by rozkazali jaj?

 9. Bitcoin to wedle wielu opinii ściama? a taki dolar czy euro to co? Co się kryje za tymi walutami? Złoto? Srebro? Platyna? Diamenty? No właśnie nic, to jest dopiero ściema w którą każdy wieży

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także