BOGOWIE PIEKIEŁ – HISTORIA KLAPSA I RÓZGI MixFakt

 


Bycie dzieckiem kiedyś było dość niebezpieczne. Zapraszam. Muzyka: Brandenburg No4-1 BWV1049.
Like:706
Wyświetlenia:15504
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. czasem klaps jest najlepszym argumentem. Ostatecznym ale zwykle skutecznym zamykającym sprawę. I przynoszącym pożądany skutek . Oraz nauczkę aby więcej błędu nie powtarzać, skoro tłumaczenie nie wystarczało. Mam dwójkę dzieci 6 i 4 może dwa razy klapsa dostali i problem nikł jak ręką odjął. Bez stresowe jak to nazywają wychowanie prowadzi do patologi i braku szacunku, Bo dziecko wie że jest bezkarne i potem mamy 16 latków którzy lądują w aresztach bo myślą że mogą robić wszystko na co mają ochotę. Tłumaczyć ile się da w ostateczności klepnąć żeby się zorientował że przesadza. (powtarzam klepnąć nie masakrować)

  2. Do czego prowadzi tzw. bezstresowe wychowanie? Ano do tego, że gimbusy zakładają nauczycielowi kosz na głowę, a dzieci 6-7 lat klną jak szewc i oglądają pornole na smartfonach. My w latach 90 za takie słownictwo w takim wieku dostalibyśmy co najmniej klapsa od matki a od ojca to i pasem po dupie. K… rzucali wtedy głównie chuligani, budowlańcy i menele spod budki z piwem, rodzice tylko jak się kłócili za zamkniętymi drzwiami ale z reguły starali się dobrze wychować swoje dzieci. A teraz idzie taka przez miasto sama może za 23 lata, z wózkiem i wydziera ryja do komórki k… to k… tamto jprdl, no tak k… a to słuchaj k… no k… mówię ci. ŻAŁOSNE.

  3. Wszystko jest dla ludzi. Patologią jest zarówno wychowanie całkowicie bezstresowe, w którym gówniarzowi wolno dosłownie wszystko, pyskuje, nie chce się uczyć jak i bezmyślne okładanie kablem od prodiża czy mokrą ścierą gdzie popadnie na oślep. Wszędzie trzeba wypracować kompromis – od klapsa w dupę jeszcze nikt nie umarł a tym bardziej jeśli były ustalone reguły gry. Będziesz się uczył, dostaniesz piątkę – dostaniesz czekoladę, dostaniesz dwóję – dziesięć pasów. I to jest normalne, zmusza młodego człowieka, żeby uniknąć kary musi pracować na nagrodę.

  4. Ten komentarz jest dla rodziców : Istnieją dzieci (łobuzy) które jak zrobią coś złego i zostaną uderzone to się nauczą . I jeszcze istnieją dzieci (wrażliwe) które nieświadome co jest złe zrobią coś i dostaną nauczkę to mogą być głęboko w sercu źli na rodziców ( efekty uboczne ) : depresja , agresja , i tak dalej… oraz nigdy nie będą chcieli udeżyć rodziców . Dlatego proszę : tłumaczyć , rozmawiać , wspierać . Nie bić !!! . ( No chyba że to łobuz który bez żadnego powodu bije kogo tylko chce ) .

  5. Bicie powinno być nielegalne!!Dzieci nie powinny być ograniczane przez rodziców.Ja mam 15 lat w domu bezstresowe wychowanie !!Pojebane jest to że moim kolegom rodzice zabraniają pić alkohol i palic papierosy!!To jest wolny kraj!! 13-16 latkowie również mają prawo wypić czy szluga zapalić!!Jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt nam nie będzie mówić co mamy robić, ani rodzice ani nauczyciele ani jebana psiarnia!!!

  6. Ciekawy temat i dosc kontrowersyjny. Ale po czesci zgodze sie z Kollatajem. Jezeli moje dziecko postanowi, ze podpali dom sasiadow, to bedzie wiedzialo, ze nastepny tego typu pomysl skonczy sie rozmowa z psia skora i istnieje spore prawdopodobienstwo, ze ta wiedza mu sie utrwali.

  7. Bicie to w ostateczności. Najpierw rzeczowa dyskusja i inne pokojowe metody a jak nic nie pomaga to złoić raz i dzieciak będzie wiedział. Jeśli poświęci się czas dziecku to w 80% przypadków bić nie trzeba.Trzeba okazać miłość, ale i być stanowczym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także