BUŁGARIA – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Co wiesz na temat Bułgarii? Oprócz tego, że można tam pojechać na wakacje? Jeśli masz zamiar tam się wybrać to dobrze coś się dowiedzieć na temat tego …
Like:2174
Wyświetlenia:103068
Czas: 10:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

 1. Bułgarzy są przesiąknięci socjalizmem Oni mentalnie tkwią w komunie A ze kochają ruskich to prawda Spotkałem magnesiki ze Stalinem Szkoda ze powiedziałeś ze Bułgaria ma aż 9 dwutysięczników

 2. Stolica Bulgarii jest Sofia,dawna stolica bylo Wielkie Tyrnowo.Bulgarzy sa bardzo przyjazni nie dopomyslenia jest zeby bili ludzi za kolor skory lub rozmawianie w innym jezyku.Piekny kraj I bardzo przyjazny.

 3. Friendly advice to all Polish tourists: DO NOT use very often and very loudly the word "KURVA" !!
  Please!Please!Please!!!
  Save yourself worthless negative moments, especially if you are around teenagers!
  That word means EXACTLY the same in Bulgarian language and is (still!!!) very offensive!
  Remember that!
  From innocent conversation between two, or more, Pollaks things could escalate with rocket speed, especially if there is a lot of alcohol, adrenaline, testosterone and painful ego in some teenagers.
  Pollaks are welcome in Bulgaria and most of Bulgarians have friendly and positive attitude toward Polish people!👍🍻
  DON'T leave your girls alone and be careful with the Gypsies!

 4. Przepiękny cudowny kraj.podoba mi sie tam wszystko.przemili ludzie,swietne jedzenie,piękne widoki praktycznie w calym kraju.polecam odwiedzic plovdiv tym vardziej jadac z Sofii no i oczywiscie zasmakowac lutenicy.ten kraj skradl moje serce na zawsze.pozdrawiam

 5. z całym szacunkiem miałem wątpliwą przyjemność poznać kilku bółgarów. Takich oszóstów krętaczy i złodzieji z świeczka szukać. Co ciekawe nie nawidzą cyganów ale są gorsi od nich. Wiem ciężko być gorszym od cygana ale oni to potrafią. A i byłbym zapomniał rasizm i antysemityzm to ich narodowa cecha.

 6. 5:00 A propos kary za wagary. Dlatego odbiera się rodzicą zasiłki na dzieci, bo cyganie brali zasiłki na dzieci, a nie posyłali ich do szkoły. Żeby to ukrócić wporwadzono takie prawo dla wszystkich rodziców.

 7. Już pomijając kilka merytorycznych błędów to czasem lepiej nie oceniać i pozostać przy tym co się czyta – 5:10 Kosmiczne prawo? Wystarczy trochę się zagłębić w temat, a nie tylko czytać regułki z wikipedii. Związane jest to z mniejszością Romską, która często wysyłała dzieci do szkoły tylko po to żeby mogły otrzymywać darmowe obiady. W lekcjach natomiast nie mieli zamiaru uczestniczyć, a w 1. klasie byli do końca swojej edukacji.

 8. W UMCS działa koło bułgarystyczne. Nieraz oglądałem zdjęcia z imprez. Na biesiadzie archeologicznej w Masłomęczu miałem też okazję posłuchać bułgarskiej muzyki. Gościli na niej też Bułgarzy. Zespół tańca ziemi Hrubieszowskiej też ich odwiedza. Ogólnopolskie media nic o tym nawet nie wspominają. Województwo, w którym mieszkam kojarzą tylko z handlem fajkami i wódą z Ukrainy. Sam byłem zaskoczony tym ilu Bułgarów do nas jeździ kiedy zobaczyłem te fotki w galerii. Coś mi się zdaje, że lubelskie coraz bardziej staje się zapomniane, podobnie jak Bułgaria.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także