Byliśmy na zakazanym CMENTARZU CHOLERYCZNYM MixFakt

 


Mało kto wie, ale pozornie nieciekawe miejsce na granicy Pragi i Targówka, poprzecinane nasypami kolejowymi skrywa intrygujący sekret. To tam, w trudno …
Like:18920
Wyświetlenia:716108
Czas: 9:38
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. Na tunel do cmentarza jeszcze długo poczekamy. Władze mają problem z tunelem pod torami w Rembertowie, a jak tunel do cmentarza ma być pod torami prowadzącymi do wspomnianej dzielnicy, to życzę powodzenia, jeśli tego czasu dożyjemy.

  2. 5:10 co? nie wydaje mi się żeby w XIX wieku skazywano ludzi za pogańśtwo. W Polsce nawet w średniowieczu była spora wolność jeśli chodzi o wyznanie. Dobra sprawdziłem, i nie dość, że tekst a przynajmniej końcówka jest zerżnięta z wikipedii to skazanie za pogaństwo dorobiłeś samemu.

  3. Muszę przyznać, że uwielbiam odcinki Topowej Dychy nie tyle za kontent, co Twój głos i sposób przedstawienia. Mam wrażenie, że jakbyś mówił o cyklu wzrostu ziemniaka na polu za domem Kowalskich, to byłoby to równie arcyciekawe. Genialny kanał!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także