CO CZUJE CZŁOWIEK GDY UMIERA MixFakt

 


Co czuje człowiek, który się wiesza, pali się żywcem czy zostaje śmiertelnie porażony prądem? SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK Tu mnie znajdziesz: …
Like:23967
Wyświetlenia:538895
Czas: 5:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

  1. Jesli petla zacisnie sie na tetnice,to tracisz przytomnosc bardzo szybko. Na klamce mozna to zrobic bez problemu. Natomiast jak to juz nie powie tego nikt ,napewno nie ja.

  2. Mogłabym napisać książkę na temat takich odczuć. Umierałam 5 razy . Po drugim razie mówiłam taki frazes: do trzech razy sztuka. Nie wierzyłam w światełka w tunelu.Jednak za pierwszym razem ,kiedy znalazłam się w rezultacie pod respiratorem , zobaczyłam wielką rzeźbioną bramę i w jej kącie małe światło..Pomyślałam , to chyba jednak tam trzeba iść . Zrobiłam może trzy bardzo wolne kroki. Nie chciałam tam iść ,ale wszędzie była jakaś mgła .Nagle poczułam jak ktoś dosłownie łapie mnie z tyłu mocno za ubranie i przebywam drogę wielu dziesiątek kilometrów w 5sek. Jakby pociąg jechał do tyłu z prędkością rakiety. Wiedziałam że nagle otworzyłam oczy , ale leki spowodowały obojętność i splątanie na trzy dni po przebudzeniu . Nie będę pisać o wszystkim , ale może jeszcze tylko o 5 razie☺ …Moim oczom ukazał się niekończący się sad kwitnących jabłoni , czułam zapach.Uwielbiam kwiat jabłoni. ,, Powiedziałam'' wtedy , szkoda że to już koniec… Obudziłam się na SORze strasznie ucieszona że żyję , wręcz nadpobudliwa . ( Pewnie dostałam adrenalinę) Zaczęłam szybko mówić, co i jak ,podczas kiedy pobierali mi krew z tętnicy pachwinowej…Nie zwracalam nawet uwagi na ból . Dużo działo się za czwartym razem . 4 mies na OIOMIE . Nawet tam dawali mi szanse jedną dobę…Jednak robili wszystko. Mama przechowuje głęboko ukrytą karteczkę położonych olejach i napisem ,,W godzinę' śmierci''… Wiedziała że będę chciała to zobaczyć😉😂 Potem jeszcze czepiałam się😉 dlaczego nie zrobili ze dwóch zdjęć przez te miesiące. ( to taka głupawka po ogromnej ilości podawanych leków) Jestem przewlekłe chora. Bardzo cieszę się że żyję. Uwierzcie mi jedyne co , to będzie mi żal opuścić moich bliskich ,muzyki , której nie usłyszę ( chyba że pójdę do piekła😉😂) , nie przeczytam tych 150 książek , które mam w schowku w empiku .Kupuję jedne , dokładam inne😊 , itp itd . Przepraszam jeśli obraziłam czyjeś uczucia , malutką częścią mojej historii. Możecie na mnie liczyć, no i na autora filmu .Ten komentarz może zniknąć jeszcze dzisiaj 😊 Starałam się bez czarnego humoru , chociaż kusiło mnie strasznie 😈😂Pozdrawiam. Cieszcie się życiem dopóki trwa .Naprawdę warto👍😎😀💪💙🎶✌.

  3. Ja miałam tak że spokojnie leżałam. Po jakimś czasie wstałam i czułam ogromny ból i kłucie w klatce piersiowej oraz kiedy wdychałam powietrze to mocniej bolało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także