CZAR PRL – KRÓL ZŁODZIEI MixFakt

 


Przed Wami historia największego złodzieja w czasach PRL. Zapraszam. Muzyka: George Street Shuffle Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under …
Like:1341
Wyświetlenia:41047
Czas: 11:17
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. 2:40 Ha ha ha – "elektryczne systemy kontroli"!!! Nie elektroniczne. To tak samo, jak "pociąg elektroniczny", a nie elektryczny.
    Uwielbiam tego gościa!!! O Rasputinie: "lekarze bezkarnie rozkładali ręce"!!! Genialny! Dawno tak się nie uśmiałem!

  2. Żył tak jak chciał..przynajmniej nie udawał kogoś kim nie był .
    Szkoda że nie żyje….Te polityczne kurwy sprzedajne z pod płota PiS PO i całą reszta na czele z sądami to najwięksi złodzieje

  3. W niektórych odcinkach Borewicza były akcje podobne do tych z udziałem Najmrodzkiego, chociażby kiedy Borewicz wychodzi z więzienia, kontaktuje się z gangiem "Inżyniera" i rozwozi krepinę czy "Dziwny wypadek" o złodziejach samochodów. Tytułowy bohater oczywiście jeździ Polonezem.

  4. Postać Namrodzkiego została wykorzystana w filmie V.I.P. Krzysztof Majchrzak grał Zdzisława Grębosza który podkopem ucieka z więzienia.
    W filmie wykorzystano oryginalny podkop jakim uciekał Najmrodzki i tę scenę nakręcono jako pierwszą 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także