CZAR PRL – NÓŻ W WODZIE MixFakt

 


Warto coś wiedzieć na temat jednego z najgenialniejszych filmów polskich. Zapraszam.
Like:565
Wyświetlenia:14950
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. kiedys pytales sie jakie serie mozesz prowadzic . Co ty na to by z kazdego kraju zrobic ciekawostki ? Jak szwecja,usa,islandia ( oszalalbym na zawal gdybys zrobil druga czesc z Islandi 😀 ) potem np jakies fajne historie zwiazane np z atakiem jakiegos zwierzecia, trzesienie ziemi i tak dalej . Moze o zwierzetach cos ? Jak myslisz ?

  2. Ja proponuję cykl analogiczny do tego z filmami tylko o polskich grach (komputerowych, konsolowych, mobilnych np Real Boxing – bardzo dobrze znana na świecie mobilna gra od bydgoskiej firmy Vivid Games) – jeden film 1 polska gra. Temat może być chwytliwy, choćby dlatego, że gry nie są powodem całego zła na świecie i można przedstawić pozytywne ciekawostki, związane z graniem, jak np zwiększony refleks czy szersze pole widzenia, albo jakie wpadki i inne dziwne sytuacje mieli twórcy podczas tworzenia swojej gry. Tak jak wspomniałem wcześniej, analogicznie do serii z filmami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także