CZAR PRL-u – BIKINIARZE VS HIPISI MixFakt

 


Czas ponownie powrócić do PRL. Tym razem przyjrzymy się bliżej na czym polegali BIKINIARZE i jak zaczęli pojawiać się HIPISI w PRL. Zapraszam.
Like:1514
Wyświetlenia:62339
Czas: 10:57
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. W latach 50/60 na pewno jedno było w porządku a mianowicie tępienie wszelkich najmniejszych chociażby przejawów indywidualizmu. Nie to co teraz, że chłopcy w rurkach albo w pociętych lajkrach, z irokezami, tatuaże, kolczyki, niesymetryczne fryzury z grzywką a'la Hitler, jeden wielki rozpizdziaj. Bezmyślne małpowanie wzorców z zachodu.

  2. Bez sensu. Film o hippisach, a na ekranie Gierek i pochód pierwszomajowy. Czy Gierek był hippisem?! W filmie nie pokazano ani jednego hippisa, za to jakieś gimnastykujące się dziewczyny i komunistów.

  3. z tego co rozumiem z filmu styl zycia tych mlodych ludzi brzmi kosztownie nawet jak na dzisiejsze czasy. Skąd oni mieli hajs skoro byli wrogami ustroju a pracy nikt im nie chciał dać, nie mówiac juz o tym, ze oni nie specjalnie chcieli sie do tej roboty brać ?

  4. Różni ludzie opowiadają różne dziwne historie, ale widzę, że ty fajnie gadasz, i dlatego mam pytanie. Jakoś nie chce mi się do końca w to wierzyć, mógłbyś mi podać wszystkie podobieństwa, bo na temat hipi słów prawie nic nie wiem, ale mówi się, że porównuje się ich do Raverów. Mógłbyś to na prostować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także