CZEGO NIE ROBIĆ W KOREI PŁD 🇰🇷 MixFakt

 


SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK Facebook ▻ http://fb.com/PAITFacts Snapchat ▻ PIOOOTREQ Instagram ▻ http://www.instagram.com/jestspx …
Like:6642
Wyświetlenia:196917
Czas: 5:31
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

22 KOMENTARZE

  1. Ostatni reupload!
    Dziękuje, że wytrzymaliście te kilka dni podczas których przywracałem do życia filmy, które zostały ujęte jako nieodpowiednie i YT ścinał im zasięg! Już od jutra na kanale zaczną pojawiać się filmy robione w delikatnie zmienionej formule, tak aby to Wam oglądało się je jak najprzyjemniej. Mam nadzieje, że nowa formuła się Wam spodoba i powiększymy nasze grono idąc w kierunku pół miliona a następnie miliona i więcej subskrypcji!
    Miłego dnia! <3

  2. Skąd ty wziąłeś te "fakty"? Bo COŚ mi tu bardzo nie pasuje. Niektóre "fakty" są fałszywe a niektóre mają tylko trochę prawdy, więc myślę że ten film nie jest godny polecenia.

  3. Większość faktów przedstawionych w twoim filmiku to wyssane z palca informacje. Korea Południowa to oczywiście inny kulturowo kraj, ale nie przesadzajmy. Ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o Korei Południowej będzie miał o niej błędne pojęcie. Szacunek do starszych powinien być czymś normalnym w każdym kraju, a to czy młodzi ludzie szanują starszych to już inna kwestia. Fakt o wypróżnianiu się to bzdura, błagam nikt nie rozmawia tam o kupie podczas normalnej pogawędki z współpracownikami bądź nawet znajomymi. To samo z tatuażami, niby czemu miałyby być nielegalne? Nielegalne jest jedynie wykonywanie ich bez odpowiednich uprawnień. Następnym razem polecam starannie zrobić research przed nagraniem filmiku z FAKTAMI o danym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także