CZOŁGI KOREI PÓŁNOCNEJ MixFakt

 


Jakimi czołgami dysponuje sympatyczny przywódca z Północy? Zapraszam. Muzyka: Epic – Bensound (No Copyright Music)
Like:1563
Wyświetlenia:61652
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. Propaganda goni propagandę , ciekawe kto porobi drogi żeby te czołgi mogły gdziekolwiek jeździć . Górzysty teren , pojedzie i silniczek zatarty . Będą stały jak na złomowisku w Charkowie . I tyle wyrzeczeń w Europie żeby wtłaczać propagandę Azjatów . Bieda aż piszczy , zacofanie pod każdym względem , ktoś to sponsoruje , a defilady odbywają się jak w szwajcarskim zegarku . Czy Azjaci są aż tak cwani czy my jesteśmy tak głupi . Pozdrawiam

  2. A potem do takiego kraju wkracza lewica, okazuje się, że 60% kraju to feministki i tęczowy music box, wpuszcza kolegów z koranem pod pachą z zaprzyjaźnionej afryki pod pozorem ucieczki przed islamem i kraj z aspiracjami i armią do rozwalenia globu rozjebany w pył, od środka bakterią marksistowską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także