CZOŁGI KOREI POŁUDNIOWEJ MixFakt

 


Jakimi czołgami dysponują żołnierze Korei Południowej? Zapraszam. Muzyka: Baba Yaga.
Like:1439
Wyświetlenia:38025
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. 8:30 zbroja? "Zbroja – część pasywnego uzbrojenia ochronnego wojowników, stosowana od starożytności do ok. XVII wieku. W Polsce przetrwały aż do wieku XVIII jako zbroje husarskie i kolczugi pancernych."

  2. Teraz wszystkie pojazdy pancerne Rosji i Korei północnej :D.

    Wiele osób tu uważa że Korea północna to tylko T-55 i T-62 wypada wyprowadzić ich z błędu bo za bardzo używać googla nie umieją 🙂

  3. 70% procent powierzchni kraju to góry, czołgi w takim terenie to chyba nie jest dobry pomysł, ruskie przekonali się o tym w Afganistanie, talibowie unieruchamiali pierwszy i ostatni w kolumnie i finito: wszystko stoi, a z góry napierdalanka jak siemasz.

  4. U nas tylko używki, licencja i modernizacja poradzieckiego t72, niczym modernizacja Poloneza… Kadłub Korea musiał naszym śpecom zrobić bo nasz turbosłowiański pękał ojoj o_o jedna fabryka broni, totalnie rozbrojone społeczeństwo. Jednostek wojskowych dalej pilnują emeryci z firm ochroniarskich ?

  5. No tytuł trochę wprowadza w błąd. Opisujesz nie tylko czołgi ale też bojowe wozy piechoty, transportery opancerzone oraz samobieżne haubicoarmaty. Nie wszystko co ma gąsienice i lufę to czołg. Bardzie odpowiedni tytuł to "Wozy bojowe Armii Korei Południowej".

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także