DONALD TUSK – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat Donalda Tuska. Zapraszam. Muzyka: Chime – Phototropic [NCS Release]
Like:627
Wyświetlenia:14285
Czas: 10:30
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. to śmieszne że ludzie w obecnych czasach są jak ze średniowiecza i wierzą w takie bzdury….. w 80 % to polska zawiść niestety, bo Kowalski jest kimś i mu się udało a mi nie, to pewnie jest oszust agent i kłamca, płytkie i żałosne myślenie.

  2. 7:15 rozmowa dała nadzieję na poprawę stosunków między Polską a Rosją a teraz zwolennicy PiSu robią z tego obrady na temat przygotowywanie się do zamachu na Lecha Kaczyńskiego Co za bzdury! który idiota to wymyślił?!

  3. Trzeba było pokazać jego złe strony. To filmik był by na kilka cześć. Np jak obiecywał ze zwolnij każdego polityka w rządzie, który podniesie podatki. A potem sam podniósł i do dał jak by chociaż za deszczówkę XD

  4. Zapomniał Pan dodać, że "kochany Tusek" należy razem z Makrelą do okultystycznej organizacji jaką jest masoneria. Bez tego nie mógł by zrobić kariery politycznej. W ramach rewanżu dla "Złotej Pani" ofiarował jej pieniążki z Amber Gold. Może i "gingers have souls", ale rude wredne i rude fałszywe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także