DZIEŃ ŚWIRA, DZIEŃ ROMANTYKA – RECENZJA (TEKSTY) MixFakt

 


Oto przypomnienie dlaczego DZIEŃ ŚWIRA to film do którego warto wracać. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:630
Wyświetlenia:8151
Czas: 11:21
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. Jakże trafna recenzja, tym filmem ukazałeś że nie jesteś byle jakim twórcą i naprawdę rozumiesz sztukę. Dzięki wielkie zalinkuje twój film w referacie do szkoły jako przykład otwartej narracji, szkoda że nie ma Angielskich napisów no ale spoko da radę i tak. Pozdrawiam!

  2. Pamiętam jak miałeś 15tys. Subów 😉 Później oglądałem Ciebie jak miałeś 25tys. Subów ale wtedy przestałem i nie wiem dlaczego. Robisz super filmy i życzę ci dalszego rozwoju kanału Pozdrawiam!

  3. Juuu ar xDDD No… Posiłkowego 🙂 Świetny odcinek 😀 Sąsiadowi dopie…. xD Ta modlitwa wymiata 😛 Ale film jest naprawdę świetny, jeden z niewielu dobrych polskich 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także