DZIKIE LATA 90 – CO BYŁO W TELEWIZJI (CZĘŚĆ DRUGA) MixFakt

 


Pamiętasz kiedy można było otrzymać Zonka? Albo jakie trudne początki miała Familiada? A jak kombinował MacGyver? Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA …
Like:1071
Wyświetlenia:38296
Czas: 11:23
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Doktor Queen to było coś. Zawsze się oglądało całą rodziną w ciemne zimowe niedzielne popołudnia. Teraz telewizor gra tylko w tle, w pokoju siedzi rodzina ale każdy wpatrzony w swojego smartfona. Ludzie już ze sobą nie rozmawiają.

  2. Cubasa he he,rany jak leciala druzyna A albo macgyvet lob blekitny grom to kazdy lecial do domu by obejrzec,na poczadku lat 90 byly tylko dwa trzy kanaly w telewizji i zawsze bylo co ogladac,teraz jest ich 200 i nigdy niema nic w telewizji he he he

  3. Coś mi się tu nie zgadza bo kiedyś patrzałem na teleturniej Idź na całość mogę powiedzieć że byłem fanem i pierwsze słyszę że tam do wygrania mógł być zezłomowany samochód czy worek ziemniaków ?
    z tego co ja pamiętam to do wygrania tam były normalne samochody , sprzęt AGD i RTV , odzież , meble , ubrania wycieczki pieniądze czy co najgorsza ZONK ale zezłomowane auta czy worek ziemniaków to z tym się nie zgodzę .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także