DZIKIE LATA 90 – NIEZAPOMNIANE TOWARY MixFakt

 


COLA CAO, KUKU RUKU, FRUGO, KEBABY I ZUPKI CHIŃSKIE. Czego więcej mógł oczekiwać klient. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA …
Like:4101
Wyświetlenia:167881
Czas: 7:36
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. w odcinku szpanerski sprzęt powinno niezabraknać już kultowych dyskotekowych kolumn które nagłaśniały niejedno wesel szkolne dyskoteki, i knajpy na wiejskich potańcówkach a mowa oczywiście o legendarnych Altusach ponieważ jak to sie mawia są to kolumny do słuchania głośnej muzyki i do niczego innego ale swego czasu były prawdziwym luksusem i sprzętem z górnej półki do tego produkt Technics typu wzmacniacz, magnetofon automatyczny czy gramofon czyniły z tego wszystkiego podstawowym wyposażeniem typowego króla prywatek , kto miał taki sprzęt był bardziej cool lub tak samo jak ten co kupił właśnie pierwszego malucha ,za altusami stały kilometrowe kolejki w czasach świetności Tonsila kosztowały one wtedy co samochód porządny dobrej klasy dzisiaj a i dzisiaj zadbane egzemplarze bądź po renowacji trzymają cenę i idą w górę podobnie jak produkty Technics-a ,które można było kupić tylko w peweksie bądź na rynku wtórnym na stadionie 10-lecia ewentualnie giełdzie elektronicznej za magnetofon 2 kasetowy technicsa swego czasu trzeba było zapłacić średnio ok 70.000zł w zależności od modelu.

  2. te kuku suku byly zajebiste jetsem rocznik 83 ale serio do teraz smak pamietam haha przypomnial mi go ten filmik. Jakos guma turbo zaqwsze gardzilem ale zbieralem obrazki z samolotami wojskowymi. Woda była tez w szkle…Grodziska,przynajmniej u mnie na Pom.Zach.;) "No to Sru Go" 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także