DZIKIE LATA 90 – POLSCY CELEBRYCI MixFakt

 


Czy pamiętasz poslkich celebrytów z lat 90? Zapraszam. Muzyka: [No Copyright Music] Retro 80s Funky Jazz-Hop Instrumental (Copyright Free) Music …
Like:2043
Wyświetlenia:85577
Czas: 15:10
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. mordy niby znane,ale chyba w 96 był ktoś ,kto rozkurwił polski przemysł muzyczny na kawałki wydając płytę ,,ALBOOM,,więc się pytam .gdzie jest liroy ?wtedy nie dało się przejść po ulicy żeby gdzieś ,,scyzoryk,, nie leciał

  2. W latach 90. to o Dodzie nikt jeszcze nie słyszał. Zaczęła być popularna na początku lat 2000. To zdjęcie z Wiśniewskim i Wyszkoni jest mniej więcej z tego czasu, na pewno nie są to lata 90.

  3. Ich Troje miało wcześniej znany kawałek, A wszystko to… Ale fakt Powiedz to był hicior dopiero. A Disco Polo rządziło i znów ma się świetnie. Jednak Disco Polo Polakom gra w duszy najbardziej.

  4. Jacy byliśmy debilami tresowanymi przez wykupione przez obcy kapitał mediach. Sam pracowałem prze 13 lat w redakcji codziennej gazety niemieckiego wydawcy. Każdy pomysł odnośnie kierunku gazety konsultowany z właścicielem. Duża kasa dla naczelnych i prezesów. Za bezwzględne posłuszeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także