DZIKIE LATA 90 – PRZEBOJE TELEWIZYJNE MixFakt

 


Jakie były przeboje telewizyjne lat 90? Zapraszam. Muzyka: [No Copyright Music] Retro 80s Funky Jazz-Hop Instrumental (Copyright Free) Music – Sundance …
Like:1147
Wyświetlenia:42392
Czas: 10:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

  1. No i ten styl przełomu lat 80/90 – coś wspaniałego. Wysokie adidasy z cholewami na rzepy, wycieraki marmurki, swetry ze szpicem, ortalionowe dresy, słynne trwałe, miniówy i lajkry u kobiet. Nie było chłopców w japonkach i w rurkach golących pachy, malujących paznokcie, z wygolonym na głowie przedziałkiem czy kuleczką z włosów na czubku łysej głowy. Nie było też drwalo-brodaczo-hipsterów. Po prostu w ludziach ogólnie było więcej normalności a mniej durnowatego indywidualizmu, robienia z siebie choinki.

  2. Lata 90 były super, miały swój klimat. Chętnie bym się przeniósł. Wtedy była namiastka wolności bez miliona durnych unijnych zakazów i nakazów, norm i regulacji, instrukcji obsługi placu zabaw, wszechobecnego zakazu palenia czy picia piwa w miejscu publicznym. W miastach roiło się od straganów – owoce, warzywa, ciuchy, buty – każdy się cieszył jak coś wyrwał na rynku a nie jak teraz, że wszystko musi być prestiżowe i markowe. Na parkingach rozwalone Syrenki często wcześniej fantazyjnie malowane przez młodych kierowców. Prawdziwe zatrzęsienie maluchów, dużych Fiatów, Golfów I i Polonezów. Za budynkami blaszaki, składziki, grządki warzywne – i nikt się nie czepiał, że to psuje prestiż osiedla, natychmiast rozebrać! Nie było odgrodzonych budynków ze znakami teren prywatny. Idąc przez miasto z okien leciały hity Disco Polo albo słychać było w telewizorach Randkę w Ciemno, Jednego z Dziesięciu itd. Wszyscy potrafili się bawić bez smartfona czy tableta. Po zakupy chodziło się z torbą do małych sklepów i kupowało co było potrzebne na bieżąco a nie jak teraz, że wszędzie trzeba samochodem, nawet do biedronki oddalonej o 300 m. No i w szkole uczeń znał swoje miejsce – nie było jeszcze takiego szału na bezstresowe wychowanie i poradnie od dysleksji, dysgrafii, dysortografii, ADHD. I co? Wcale nie był taki duży odsetek nie zdających do następnej klasy a więc jednak MOŻNA się nauczyć!!!

  3. 13 posterunek jest tak durny i bezmyślny, że aż śmieszny. Taki serial w którym Pazura mógł z siebie robić jak największego idiotę. Znacznie lepsze były Miodowe Lata, bardziej realne sytuacje, dwóch takich polskich Januszy w kraciastych koszulach. Bez bluzgów, robienia z siebie pajaca, gibania się jak pier**lony rezus, czy golizny.

  4. Radwan z brzydkiego chłopca (ówcześni pedofile sb nie pofapali przed ekranem… :P), stał się paskudnym facetem… cud, jeśli ma żonę! 😞🤣 Ciekawe, co to za kandydaci byli, którzy mieli prowadzić ŚW? 🤔 A lektor to totalny i niedouczony matoł, skoro podaje niepełne/nieprawdziwe informacje i przekręca nazwiska… Leszek Stopa, no nie mogę!!! 😝

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także