DZIKIE LATA 90 – ROZRYWKI MixFakt

 


Zobacz jakie rozrywki dominowały w latach 90. Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:1787
Wyświetlenia:63624
Czas: 8:30
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

47 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, że Amiga 500 mogła mieć dysk twardy. I jeszcze zapomniałeś powiedzieć o mega rozrywce końca lat 80 i praktycznie całych 90 – "fliperach" 🙂 W Dooma tez się grało ostro, ale pod koniec lat 90 był Duke Nukem 3D i Blood, ojj w to dopiero sie zagrywało. Pierwsza sieć komputerowa w bloku, po kablu koncentrycznym (pamieta ktoś jeszcze takie sieci?), i nieprzespane noce :)) Warcraft II….

  2. Fakt to były fajne czasy – każdy kto miał jakiś pomysł zarobił na tym>nie było wtedy tego chińskiego taniego badziewia które dziś nas otacza.No może poza piłeczkami do tenisa stołowego i trampkami które były naprawdę ok.Ale zainspirował mnie ten materiał i chyba zaraz pójdę do piwnicy po moje stare 386 i sprawdzę czy się odnajdzie w tej nowej rzeczywistości..Amigę miałem kiedyś..jak i wiele "artefaktów z tamtych lat"- niestety moja była Oddała to na złom.Było tego naprawdę dużo.Unitra prawie cała od "wyzwolenia w 45"-brakowało tylko kilku sztuk.Radmor,Diora i klasyki z rynku zachodniego…i długo by wymieniać.

  3. ACH TE LATA 90-TE !!!!! MOJA MŁODOŚĆ. TE ZARWANE NOCKI PRZY MECZACH NBA. MIAŁEM ATARI 65 XE. FAJNE PIOSENKI BYŁY. KUPOWAŁEM GAZETĘ 'ŚWIAT MŁODYCH' Z KOMIKSEM NA KOŃCU. GRAŁEM W PIŁKĘ NOŻNĄ I KOSZA Z KUMPLAMI OD RANA DO WIECZORA Z PRZERWĄ TYLKO NA JEDZENIE I PICIE (WODY LUB ORANŻADY OCZYWIŚCIE:) ) TO BYŁY PIĘKNE CZASY !! … TO SE JU NE WRATI – JAK MÓWIĄ CZESI 🙁

  4. Dzięki za film. Ostatnio się zastanawiałem czemu jak byłem dzieckiem był taki mega szał na koszykówkę, na osiedlu wszyscy grali, jakiś nawet program w TV był. Teraz już wiem skąd się to wzięło ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także