DZIKIE LATA 90 – SZPANERSKI SPRZET MixFakt

 


Czy pamiętasz co dawało największy szpan w latach 90? Zapraszam. Muzyka: [No Copyright Music] Retro 80s Funky Jazz-Hop Instrumental (Copyright Free) …
Like:3923
Wyświetlenia:293344
Czas: 10:50
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

 1. Kilka błędów w materiale
  *Nubira a nie Nubra.
  *Gameboy nie miał czarno-białego wyświetlacza tylko wyświetlał cztery odcienie zieleni.
  *Pegasus nie był podróbką gameboya a stacjonarnego Famicoma.
  *W latach 90 w Polsce mało kto słyszał o internecie a o mp3 absolutnie nikt, dominowały walkmany i discmany. Pierwszy odtwarzacz został zaprezentowany dopiero w 1998 roku a w naszym kraju sam pamiętam w 2003 to może kilka dzieciaków na całą szkołe miało.
  *DVD w Polsce podobnie jak mp3 to najwcześniej 2002/3 rok

 2. Cinquecento 900 miałem, sprzedałem w 2016 – dobry to sprzęt był. Jeździłbym dalej gdyby nie gnijąca podłoga domagająca się remontu blacharskiego. Pegaz nie był żadną podróbą gameboya – coś Ty oh*jał? Widać, że film przygotowany przez osobę mającą mgliste pojęcie o tamtych czasach i powielającą zasłyszane stereotypy i legendy. Sory, ale takie odnoszę wrażenie. Autor w ogóle widział kiedyś samochód Nub[i]ra? Tak się składa, że kiedy wchodziła byłem już w wieku "gimnazjalnym" i czytałem o niej w Auto Światach. W chwili wejścia Tico FSO miało się całkiem dobrze – Polonez był jednym z najlepiej sprzedających się pojazdów.
  Lata 90 wspominam bardzo dobrze. Przynajmniej nie było zarazy ludzkości fb i chłopców w rurkach z pochyloną głową wpatrzoną w ekran co minutę sprawdzających powiadomienia. Ludzie jeszcze używali mózgu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także