DZIKIE LATA 90 – TELEWIZJA [LALAMIDO] MixFakt

 


Kto pamięta Lalamido? Albo Słoneczny Patrol? A jaki był początek Kiepskich? Zapraszam. Muzyka: [No Copyright Music] Retro 80s Funky Jazz-Hop …
Like:744
Wyświetlenia:22164
Czas: 11:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. Co za bzdury odnośnie 90210… co prawda zawieszono emisję serialu w Jedynce (VI 1995), ale 3 miesiące później był emitowany od początku w grubej i mniej konserwatywnej 2 przez dwa lata (aż do dnia śmierci lady D w pamietna niedzielę, skończywszy na niedokończeniu III serii… w TVP 1 pokazano niecałe dwie) i dopiero na koniec trafił do tvn (tam pokazano całość)!!! 😕🤓

  2. Ale pokazywane zdjęcia z lat 90 z "Kiepskich" to mało z nich pochodzi z okresu lat 90 a szkoda bo nie ma tam chyba nawet Babki a pokazujecie Pupcie gdzie Ona gra od kilku lat jak i wiele innych postaci.

  3. Z archiwum X i Strażnik Teksasu, to największe hity lat 90, nic się do nich nie równało. Polsat puszczał strażnika o 20 w piątki i pół Polski czekało na nowe odcinki. Z Archiwum X w samycch stanach każdy odcinek oglądało po 30 milionów ludzi.

  4. "władze TVP nie życzyły sobie na antenie serialu, który godził w wartości chrześcijańskie" -bo telewizja Polska kiedyś miała poziom i dbała o większość w tym kraju. Dzisiaj ten argument jest nadal aktualny i wystarczający aby zakazać tak antypolskich rzeczy jak chociażby marsz równości.

  5. To tak… "Ostry dyżur" zna każdy (z mojego rocznika przynajmniej), ale czy ktoś nie kojarzy "Żaru tropików"? Detektyw z kitką w dżipie to też klasyk, który wspominam z rorzewnieniem. I właśnie jeszcze mi wpadł do głowy Hulk Hogan i jego motorówka w "Grom z raju".

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także