Easter Eggs – Tajemnice i Ciekawostki 16: Hitman 2 Cichy Zabójca cz.2 MixFakt

 


Mam problemy z GTA V więc zamiast tego dzisiaj będzie Hitman. Ta gra już pojawiła się w serii EE TiC, ale nie pokazałem wszystkich ciekawostek. ➤ CAŁA …
Like:1979
Wyświetlenia:107040
Czas: 5:20
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

32 KOMENTARZE

  1. Ten pistolet z muzeum to był Welrod czyli pistolet wytłumiony z magazynkiem zamiast kolby ( serio ) najczęściej spotykany u członków francuskiego ruchu oporu ( niech mnie ktoś poprawi jak coś pojebałem w faktach )

  2. To nie jest Lara Croft, chyba, że jest też w Hitmanie (jako postać fizyczna, a nie obrazek), bo w kolejnej misji ta sama typiara jest jedną z dziewczyn, które siedzą w baseniku z tym grubasem.

  3. Willie, jak przechodzisz misje? Na Cichego Zabójcę, czy robisz rozróbę i lecisz na chama? xD Ja obecnie fanem Hitmana jestem od kilku ładnych lat teraz przechodzę 2-jkę na Pro i jestem na Basement Killing. Jak dotąd gram klika dni i wszystkie misje na SA oprócz Hidden Valley. Tam miałem na pro, miałem już plan na SA ale zawsze coś nie wychodziło i sobie odpuściłem xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także