Easter Eggs – Tajemnice i Ciekawostki 9 – Hitman Absolution cz.4 MixFakt

 


Hitman Absolution w dobrej cenie na STEAM kupisz tutaj: ➤ http://g2a.com/r/wili-HitmanAbsolution — ➤ CAŁA SERIA EE TiC: http://goo.gl/utHxdq ➤ FACEBOOK: …
Like:1554
Wyświetlenia:112098
Czas: 8:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Jeszcze jest taka zabawna ciekawostka. Normalnie w misji "Jedyny w swoim rodzaju" nie można wyjść bez garnituru, ale można stamtąd wyjść w stroju żółtego ptaka oraz trzymając książkę. Wtedy zabawny efekt dźwiękowy zostanie dodany po wyjściu ze sklepu.

  2. ja raz szwędajac sie po misji streets of hope znalazlem ciekawostke gdy zaczynamy gre wywala nas w taką małą alejke gdy bedziemi isc prosto zauważymy po lewej stronie, bankomat a na nim jest naklejka z kułjami jedna żółta a druga zielona jest to nawiązanie do MastwrCard

  3. W miejscu gdzie były wycinki z gazet, obok kalendarza z panią-aniołkiem jest plakat 'Toski' (Tosca) Pucciniego. W misji z Alvaro d'Alvarade właśnie do tej sztuki czynione były przygotowania. Swoją drogą opera świetna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także