EINSTEIN – 102 FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Co wiesz na temat jednego z najsłynniejszych fizyków na świecie? Zapraszam. MOJE SOCIAL MEDIA https://www.facebook.com/PRO100ZMOSTU/
Like:3189
Wyświetlenia:227381
Czas: 19:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

 1. Jeśli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganianego umysłu to puste biurko jest oznaką pustego umysłu, a więc otwartego na kreatywne myśli, które się w nim pojawiają. Upraszczając: by być mądrym trzeba uspokoić zabałaganiony rozum, bo mądrość nie pochodzi bezpośrednio z rozumu. Ale i tak myślę, że porównanie średnio trafione, bo bardziej mądrość to ład na biurku, a nie bałagan, czy tez pustka :))). Ponadto, szacunek dla Pana Alberta.

 2. Niestety twórca filmiku jest inteligentny inaczej! Nie chce mi się wnikać na ile przedstawione sytuacje są prawdziwe, ale gdy widzę krzyż jako ilustrację pobożności Einsteina, a zaraz potem słyszę, że był żydem, to widzę niechlujstwo autora i przestaję ufać pozostałym informacjom.

 3. Pan Albert zanim okazał się największym geniuszem świata pracował w biurze patentowym i nie odznaczał się wybitną inteligencją .
  Praca w tym biurze wdać go oświeciła.
  Jak dla mnie to tak jakby lis pilnował kurnika.

 4. 95 kłamstwo. Jeśli chodzi o rodzinę Einsteina, to nigdy nie byli szczególnie religijni. Einstein o religii przypomniał sobie dopiero, gdy zaczęły się w Niemczech prześladowania Żydów. Jak widać każdy ma w sobie nutę hipokryzji. 🙂

 5. einstein miał 9lat kiedy zaczął mówić i kiepsko sie uczył
  jego popularny cytat ,,jak coś odkryć?? To proste ,osoby wiedzące wiedzą że coś jest nie możliwe a potem trafia się jakiś nieuk który tego niewie"

 6. Mówi się po polsku do Mediolanu a nie Milanu, Milano to jest po włosku i się tego nie odmienia. Druga rzecz to to skoro najlepiej czuł się używając j. niemieckiego to z pewnością jego kot nazywał się Tiger co po niemiecku czyta się Tiga a nie Tajger,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także