ELŻBIETA II – KRÓLOWA Z MARMURU MixFakt

 


Przed Wami jej królewska mość, Elżbieta II. To część druga i ostatnia. Zapraszam.
Like:1318
Wyświetlenia:53956
Czas: 15:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Monarchia to relikt przeszłości. Angole są tacy na swój sposób staroświeccy i zacofani – jak z kierownicą po prawej stronie czy systemem calowym – mogliby się dostosować do reszty świata ale nie, oni muszą po swojemu. Normalny człowiek zabiera w podróż mydło, szczoteczkę, niezbędnik. Angol bierze ze sobą kij do krykieta 🙂

  2. Czy wiecie że brytyjska królowa jest zmiennokształtną reptylianką? I została skazana przez Trybunał w Brukseli 2013 roku razem z byłym papieżem Ratzingerem i premierem Kanady za zbrodnie przeciwko ludzkości na kary po 25 lat więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowsgo, a ta menda nie dość że nie siedzi to jeszcze afiszuje się w telewizji.

  3. Margaret Thatcher była kobieta z jajami, logiczna i żelazna dzięki niej Wielka Brytania nie upadła ekonomicznie pod naciskiem socjalistów czyli dajcie dajcie A od siebie nic. A Elżbieta do pięt jej nie dorasta. Nierob jeden.

  4. Sekcja komentarzy jest okropnie rakowa. Większość zasługuje na Virtuti Cebulari. Ja osobiście wolałbym jakiegoś Króla w Polsce zamiast Prezydenta pełnił by on funkcje reprezentatywną i byłby do tego odpowiednio wychowywany, a teraz Prezydentem 3 RP może zostać każdy jebany burak, a potem się dziwią że po krzesłach skaczą albo piją i najebani w 3 trąby idą "godnie reprezentować" naszą ojczyzne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także