ELŻBIETA II – KRÓLOWA Z ŻELAZA MixFakt

 


Przed Wami legenda królewskich rodzin, perła w koronie, niesamowita i niepowtarzalna królowa Elżbieta II. Zapraszam. Muzyka: [Classical Music – Royalty …
Like:1765
Wyświetlenia:74571
Czas: 14:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

  1. Czy wiecie że brytyjska królowa jest zmiennokształtną reptylianką? I została skazana przez Trybunał w Brukseli 2013 roku razem z byłym papieżem Ratzingerem i premierem Kanady za zbrodnie przeciwko ludzkości na kary po 25 lat więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowsgo, a ta menda nie dość że nie siedzi to jeszcze afiszuje się w telewizji.

  2. Co za hejt hahah nakręcany przez tych skurwysynów na górze. Dziwne, że jak próbowała się wtrącić na posiedzeniu rockefelerów w bankowość swojego kraju, nagle zachorowala i nie było jej widać przez pare miesięcy. Łykajcie dalej brednie pelikany. Nie usprawiedliwiam jej czy nie mówię, że królowa Elżbieta II jest dobrą/złą królową. Chodzi mi o to, że ma gówno do gadania tak naprawde nawet jak by chciała lecz to ona bierze całą wine :). Kozioł ofiarny jest, biznes się kręci, kurwy żydowskie, które są właścicielami banków i koncernów robią dalej co chcą. A świat leci tak dalej i dalej :).

  3. Szanuję wiele prawdziwych ciekawostek, które podałeś, ale ta z 12:50 jest po nieco "z dupy". Faktycznie, Elżbieta nie zmieniła nazwiska. Natomiast Filip, jako że był grecko-duńskim księciem sam przyjął angielskie nazwisko Mountbatten by nie kojarzyć się "obco" Anglikom (od wspólnego wuja Filipa i Elżbiety Louisa Mountbattena z którym Filip miał znakomity kontakt), a ich dzieci (m.in. Karol) formalnie noszą mieszane nazwisko Mountbatten-Windsor, a nie – jak sugerujesz – tylko Windsor. Tak że teza z ciekawostki 6:30 iż Filip wywodzi się " z gminu" jest też nietrafiona. Był po prostu niezbyt zasobnym greckim księciem (z resztą prawnukiem królowej Wiktorii i dalszym kuzynem Elżbiety), ale na pewno nie "człowiekiem z gminu". Poza tym sytuacja, w której książę-małżonek niebędący królem ma dostęp do "rządowych raportów" jest (szczególnie w obecnie) rzeczą absolutnie wyjątkową. Owszem, mąż królowej Wiktorii – Albert miał do nich dostęp, ale tylko ze względu na silny nacisk Wiktorii, która mało znała się na tych sprawach (wynikało to też z tego iż jeszcze w XIX wieku nie do pomyślenia było że mąż może być mniej ważny od żony, co Wiktoria wręcz propagowała i gdyby to od niej zależało mianowałaby swojego męża królem, na co nie chciał zgodzić się parlament) 🙂

  4. Od lat dziwię się pospólstwu wpatrzonemu z zachwytem, graniczącym z obłędem w różnych celebrytów, Diany, królowe, papieży…itd.- całe to towarzystwo z Marsa.
    Ludzie, wyzwólcie się wreszcie z feudalnych okowów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także