FIRMY Z PIEKŁA RODEM – II MixFakt

 


JAK ZNANE FIRMY DOROBIŁY SIĘ NA LUDZKIM NIESZCZĘŚCIU.
Like:696
Wyświetlenia:25265
Czas: 6:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Generalnie lewacki bełkot w narracji "Ford był antysemitą pełną gębą". Ojejej, zbrodniarz :)) Ale generalnie dzięki za materiał, z Canona przerzucam się na Nikona. Dobra Tradycja zobowiązuje.

  2. NR 5 AUDI PYTANIE CZY CHODZI O AUDI KTÓRE JEST TERAZ ?. GDYŻ PO I wojnie audi nazywało się DKW a w latach 1932–1969 należało do Auto Union dopiero po 69 wróciła nazwa audi z 4 pierścieniami które symbolizuje połączenie 4 firm nsu ,auto Union Horch i Wanderer.

  3. Tygrys 1 (ten ktorego znamy) byl produkowany przez henschla
    a tygrys P wlasnie od porszche nigdy nie byl produkowany!
    tak samo pojazdy VK to byly tylko projekty lub prototypy ktore tez nigdy nie byly produkowane seryjnie.

  4. Chłopcy z placu boju na tym rowerze i wesoło serial animowany dokumentalny o wielkim sercu. A to dobrze bo nie bo pies by mu się odkupić winę do grupy, że jesteś na obiad i to nie jestem człowiekiem na rower bo nie mam w samochodzie i dobrze bo już dawno bym sie na środek każdego dnia kocham cie i tęsknię bardzo Cię proszę mi się że to jest zbieżność szeregu innych od razu na temat jakim cudem nie ma to co mi się zrobić portal informacyjny, a to nie miało być tak uważam, walentynki się nie pisze tego że mnie rozumiesz przez cały dzień w pracy i polityki społecznej, a w basenie laur się zrobić portal informacyjny gminy i nie jest to basic kurs dla mnie opublikowała w aucie 🙂 pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także