GROŹNY WIRUS ATAKUJE CAŁĄ EUROPE! [NotPetya] MixFakt

 


Porcja informacji o bardzo groźnym wirusie, który zaatakował całą Europe! Wirus ten szyfruje nasze dane a do ich odzyskania zmuszeni jesteśmy do zapłaty …
Like:7937
Wyświetlenia:234603
Czas: 2:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

 1. Wystarczy wyłączyć komputer kiedy CHKDSK "naprawia" (normalnie program ten jedynie skanuje dysk) sektory i nie uruchamiać komputera z danego dysku, tylko podłączyć do innego komputera i najważniejsze dane skopiować a syfa wyrąbać. I nie wiem dlaczego w Czarnobylu wyłączyli serwer, i zapewne używali Windowsa.

 2. hehe mi wirus sie nie włamie muj komp too dell vista home basic inspiron windows i java na raz avast antywirus windows firewall defragmentator wirusuw 4 antywiruy noma szans żeby wszedłmi na kompa >:))

 3. UWAGA!!! Dajcie like żeby każdy/a widział/a!!!
  Virus można usunąć poprzez wpisanie kodu i zapłacenia (nie scam), Ale mam nowy sposób!!!
  Każdy z was musi znaleźć na YouTube stronkę która pozwoli wam odblokować komputer!
  Jak sama znajdę to napisze 😉

 4. Tu macie jak usunąć Win32:/Ransomware/Petya i czego tak wy sie boicie… Sam robie kryptolockery i niektore co krążą w necie to są krypto ktore dodają do nazwy pliku dajmy na to test.txt dodają text.txt.hacked wystarczy usunąc rozszezenie z nazwy .hacked i jest ok… Ja sam tak testuje na moim kompie moje kryptolockery…

  Win32:/Ransomware/Petya How to delete that?? –> https://youtu.be/gynXV1XRYaI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także