GTA 4 – Tajemnice i Ciekawostki 40 – Bugi cz.1 MixFakt

 


Pierwszy odcinek specjalny poświęcony bugom. W programie 14 bugów: 01:18 1. Krew wylatująca z butelki po strzeleniu w nią 01:37 2. Przenikalny filar 01:58 3 …
Like:2863
Wyświetlenia:243670
Czas: 10:42
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. nie muszę sprawdzać kiedyś go kopałem a na następny dzień mojej puszki nie było ( tej puszki nie mogłem wyjąć na poprzedni dzień) a potem przewrócił się na mnie straty złamana ręka

  2. Ej, co do drugiej ciekawostki. To w GTA V, w Sandy Shores. Też jest taka barierka ale troche inna. I ona przyjmuję pociski normalnie, ale gdy się w nią wejdzie to przenikamy. 100% Działa na PC bo sam tego odkryłem.

  3. Żałosne! Ten "bug" z tymi zapalającymi się światłami po naprawie samochodu, to nie bug! Coś zrobione dzięki trainerowi nie może być bugiem. To samo tyczy się modów, czy innych poprawek do gier. Zrób to samo bez trainera! Widzisz nie da się. Bo naprawa samochodu trwa 3 godziny, przez ten czas ta druga maska samochodu zniknie.

  4. Da się też jeździć na rozłożonych pudełkach czy na szafkach odwróconych czy na innym gównie co tak wygląda ale na stole lepiej bo na tamtym po 2 sekundach się spada wiem bo jak robiłem tą misję co trzeba bombę podłożyć to jak wybiłem wszystkich tych pojebańców to wlazłem przypadkowo na to huj wie co i ze 2 sekundy jeździłem aż się rozwaliło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także