GTA 4 – Tajemnice i Ciekawostki 48 – Świry MixFakt

 


Odcinek specjalny, poświęcony świrom. Film pokazuje miejsca, gdzie można ich spotkać oraz zawiera tłumaczenie wszystkich ich monologów.
Like:1923
Wyświetlenia:110915
Czas: 10:39
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. Miałeś cierpliwość że tych świrów nie rozwaliłeś od razu, nawet mi to do głowy nie przyszło żeby słuchac co oni mówią, po prostu wyciągam spluwe i prosto między oczy.

  2. Najlepsze jest to że to wcale nie są świry i w tym jest zajebiście ukryty przekaz którego chorzy ludzie nie wierzący w nic nie zrozumieją ; ) przykre ale prawdziwe i w tym co oni tu gadają jest wiele prawdy… już od lat można się o tym wszystkim przekonać na własnej skórze polecam obejrzeć trochę filmów na YouTube o tym wszystkim co się dzieję w USA i nie tylko że te teorie spiskowe mają sporo do powiedzenia ale najpierw trzeba to zauważyć przeanalizować na końcu zrozumieć o co tak na prawdę chodzi i potem mówić że to świry…

  3. Ja spotkałem tego świra w Middle Park i on wyzywał się z przechodzącymi obok jego bezdomnymi i powstała taka grupka ludzi i zaczęli na niego wrzeszczeć ale co to nie powiem bo słaby jestem z angola XD  

  4. mam ciekawostke.A więc to jest u osób TYLKO i wyłocznie którzy mają gta 4 kupione w sklepie a nie pobrane.musisz na multi znaleść granat przyjrzyj sie mu i znajć taki sam w singlu i terz sie przyjrzyj.wynik:granat na multi jest większy o kilka milimetrów niż na singlu i robi terz mniejszy wybuch niż na singlu.Taka mała ciekawostka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także