GTA 4 – Tajemnice i Ciekawostki 49 – Bugi cz.6 MixFakt

 


Znowu bugi…nic dodać, nic ująć. 0:23 1.Szybkie palenie ludzi 0:44 2.Pozbywanie się natręta bez przemocy 1:32 3.Brak śladów hamowania w tunelu 2:16 4.
Like:1400
Wyświetlenia:93079
Czas: 6:11
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. Mam ciekawostke do GTA 4 plis przeczytaj : Dostałem SMS od Romana który brzmiał tak :Nudzi mnie ciągłe wysyłanie taksówek po jakiś dziadów z Vice City . Zadzwoń gdy bedziesz potrzebował podwiezienia Rom . Bardzo duże nawiazanie do gta Vice City co ?

  2.  wiem że ciekawostki z GTA 4 się skończyło, ale mam dwie nowie ciekawostki: 
    1. Gdy podpalimy Berni to ma głos damski. 
    2. Gdy naszym bohaterem walczymy np. kilem to otwiera usta..
    z góry dzięki.

  3. Mam jeszcze 2 ciekawoski ale nie wiem czy dzialaja na konsole bo nie gram na konsoli tylko na PC ale do ciekawostek jak zabijemy motocykliste to automatycznie znika mu kask z glowy 2 ciekawostka jak strzelimy z RPG do jadacego wozu SWAT to oni w srodku sa spaleni ale kolor helmu maja taki sam jak normalnie a reszta ciala jest czarna najlatwiej zobaczyc to unich co siedza tam z tylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także