GTA 5 – Tajemnice i Ciekawostki 35 MixFakt

 


GRY STEAM w dobrych cenach kupisz tutaj: http://g2a.com/r/wili ✓ Ciekawostki można wysłać na FB lub w wiadomości prywatnej na YT (polecam to …
Like:6674
Wyświetlenia:326917
Czas: 7:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

32 KOMENTARZE

  1. Pewnie wszystkich to Jebie ale może znajdzie się ktoś kto będzie chciał się coś dowiedzieć o Nowej Soli. Nowa Sól kiedyś woziła sól do innych miast stąd nasza nazwa. Wjeżdżając znajdziemy napis: "Witamy w Nowej Soli!

    Miasto na fali"

    Nasz herb to łódka z mieszkańcem NS który płynie rzeką z beczkami soli. Park w którym znajduje się krasnal to "Park Krasnala" i sam krasnal nazywa się "Soluś". Kilka lat temu wybudowano "Panią Solusiową" czyli żonę Solusia. Sama NS nie jest duża ma około 12km kwadratowych. NS znajduje się w województwie Lubuskim. Tuż pod Zieloną Górą. NS ma drużyny harcerskie (do której sama należę :)) np. "Poszukiwacze Zieleni" "Młode Wilki" Wilcze Płomienie" czy np. "Tornado" co roku w czerwcu odbywają się "Dni Nowej Soli" jest dużo stoisk czy z jedzeniem czy z zabawkami czy jakimiś ubraniami. Jest również Wesołe Miasteczko, ale największą atrakcją są gwiazdy. Było ich już wiele np. Margaret, Ewa Farna, Sławomir, Kaya, DJ Wiki i wiele wiele więcej gwiazd. Szkół mamy nie wiele. Mamy tylko 9 szkół (gimnazjum i podstawówek) z czego 9 szkoła to szkoła specjalna. Mamy mini galerię handlową, park linowy, skate park. Od nikogo nie dowiesz się tak dużo jak od mieszkańca. Pozdrawiam i w imieniu wszystkich ludzi z NS zapraszamy do nas! U nas nie ma nudy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także