GTA San Andreas – MITOMANIA 4: Bigfoot (Wielka Stopa) MixFakt

 


Dzisiaj przyjrzymy się Wielkiej Stopie – legendarnej istocie która podobno zamieszkuje lasy USA i Kanady. ➤ CAŁA SERIA: http://goo.gl/tGKlQi ➤ FACEBOOK: …
Like:10799
Wyświetlenia:590193
Czas: 20:26
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

 1. Mi się wydaje że Wielka stopa to projekt przeprowadzany na Gorylach w strefie 51 prawdopodobnie eksperymenty przeprowadzane na pewnym gorylu zwiększyły jego rzeczywiste rozmiary z czego stąd się wziął wielki rozmiar stóp prawdopodobnie takowy Goryl spierdolił ze strefy 51 przy czym zapierdolil pewną część naukowców i finalnie postanowił się ukrywać w lasach San Andreas też z tego co mówią miejscowe legendy worki z ciałami w pobliżu bazy wojskowej a opuszczonego lotniska to ci naukowcy którzy przeprowadzili eksperymenty na tym oto zmutowanym gorylu.

 2. Gigantopitekus prehistoryczny ssak ktury wygląda jak wielka stopa
  Większość ,,potworòw'' naszego świata to prehistoryczne dinozaury
  Np potwór z loh ness to gigantyczny podwodny dinozaur tylko szkoda że słonowodny

 3. Nigdy nie mów nigdy. Poza tym wielka stopa niema się od razu znaleźć. Może w kodach gry jest zrobiona, żeby była jakaś szansa na znalezienie? Ty aktualnie bierzesz to, że jak teraz nie spotkasz – to jest nie prawda i nie spotkasz tego nigdy, a na przykład twórcy mogli wpisać szansę np. 8% na jej spotkanie w określonym miejscu i czasie… tak samo tego się tyczą inne odcinki mitomani. Nie jestem jakimś ''popieraczem'' tych mitów ale staram się myśleć logicznie.

 4. Wiecie jak sprawdzić czy rzeczywiście Wielka Stopa jest w GTA SA? Wystarczy przeszukać pliki gry 😎
  Chociaż nie wiadomo czy znajdzie się to, czego szuka, ale moim zdaniem gdyby w danej grze coś istniało, ktoś znalazłby to w kodzie lub po prostu plikach gry (mówię ogolnie)
  No ale Wili jak zawsze zajebisty film, stary ale jary 😎

 5. Nie więrzę w wielką stopę.a czemu? Wielką stopę widzieli indianie północnoamerykańscy, pierwszi biali koloniści tak zwani purytanie którzy z Anglii do Ameryki przypłynęli na statku ,,Mayflower" w 1620 r. Zaś pod koniec xviii i na początku xix wieku pochodzą relacje amerykańskich traperów którzy podróżując po górach skalistych mieli napotykać na dziwnego ,,małpoluda" czy w końcu nawet relacja przyszłego amerykańskiego prezydenta Theodora Roosevelta który pisał listach o spotkaniach z osobami które widziały dziwnego leśnego człowieka całego pokrytego futrem z małpią gębą.czy w końcu kuriozalna relacja górników z 1924 roku którzy twierdzili że zostali zaatakowani przez stado ,,wielkich małp" miejsce gdzie doszło do wydarzenia zresztą co śmieszne zostało potem nazwane ,,ape canyon" czyli ,,małpi kanion" gdyż właśnie przez kanion dało się dojść do kopalni gdzie pracowali górnicy.w każdym razie chodzi mi o to że te relacje pochodzą z różnych okresów w historii.a wątpię żeby jeden i ten sam osobnik żył przez tyle lat.a gdyby to była populacja: co by jadła? Przez w górach skalistych jest tyle jedzenia że by nie starczyło dla jednej prawie 3 metrowej bestii a co tu dopiero mówić o całym stadzie.dlatego uważam że w wielka stopa to zwykły mit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także