GTA San Andreas – MITOMANIA 6: Miasto Duchów (Las Brujas Ghost Town) MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku zgłębimy temat miast duchów, poznając miasteczko Bodie i wzorowane na nim Los Brujas. ➤ CAŁA SERIA: http://goo.gl/tGKlQi …
Like:13641
Wyświetlenia:436378
Czas: 12:57
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

23 KOMENTARZE

  1. Ja pamiętam oglądałem odcinek u assassin's08 z serii misterix to był odcinek że chyba właśnie w las brujas CJ walczył z crying witch czyli z płaczącą wiedźmą . Jej nazwa wzięła się stąd że wyła na całą okolicę.autor moda z tą wiedźmą chyba musiał wiedzieć co znaczy nazwa miasta jak i słyszał komunikat w radiu policyjnym.a może poza tą dziwną czarną postacią jest coś jeszcze w tym mieście duchów.bo w sumie tak patrzcie jaka zbieżność: las brujas to po hiszpańsku wiedźma,w radiu policyjnym zaś informacja o rozhisteryzowanej starszej kobiecie która mówi że jest wiedźmą i jeszcze ten mod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także