HISZPANIA – FAKTY NIE MITY [CZĘŚĆ DRUGA] MixFakt

 


Niektóre rzeczy nie śniły się filozofom. A na pewno nie hiszpańskim… Zapraszam na drugą część poświęconą Hiszpanii. Muzyka: Beachfront Celebration Kevin …
Like:519
Wyświetlenia:13830
Czas: 10:2
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o przerwy w szkołach to jest więcej niż tylko upały. Zimą również uczniowie i duża część pracowników ma przerwy. Wynika to z ich przyzwyczajenia do jedzenia obiadów w domu oraz wieloletniej polityki reżimu franco, który ograniczał zamężne kobiety do roli kur domowych.

    Co do komplementów, to nazywają się one "Piropos" i przestają byc uznawane za komplementy. Wiele z nich ma charakter wulgarny i są dziś zwalczane i przez wiele kobiet traktowane jako forma molestowania.

    Co do hiszpańskich przekleństw. Uwielbiam …

  2. Nikt mnie jeszcze nie ugościł tak jak Hiszpanie 🙂 Zajefajny kraj. Piłem wino za free. Nocowałem w domku dla gości za free. Opierdzieliłem paellę za free. Zwiedziłem Parlament La Rioja za free Bo ziomek Hiszpan miał to gdzieś że jest zamknięte No i jak zapukał we wrota. To było otwarte. Choć zobacz 🙂 A najlepsze w tym wszystkim jest to że nie znam hiszpańskiego:) Super człowieki. Ale mają problem na odludziach. Raz za kanapkem z szynkom i pomidorem zapłaciłem 14 ojro. Jedyna knajpa (super la bogatych) w okolicy. Następna 25 km dalej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także