HITLER – FAKTY NIE MITY [BOŻYSZCZE KOBIET] MixFakt

 


Film przedstawia fakty na temat życia Adolfa Hitlera, zaś na koniec zaskakująca informacja o tym, że był bożyszczem kobiet. Zapraszam. Muzyka: Night Music …
Like:712
Wyświetlenia:12167
Czas: 9:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. Instaluję sobie grę, taką fajną o Napoleonie. ( zresztą mógłbyś coś zrobić o tym zacnym francuzie ale nie będę twojej osoby zasypywał prośbami. ) Posiadają chwilę wolnego czasu stwierdziłem że, moja osoba obejrzy troche youtuba. Patrze i niedowierzam,to film o Hitlerze. (tym kolesiu ze śmiesznym wąsem tak jakby kto nie wiedział) Spogląbam na czas instalacji 40 minut zostało a sam film ma tylko 9 minut.
    No cóż obejrze film i napisze ten długawy komentarz. Po kilku minutach pisania i usuwania zbędnych linijek tekstu oraz obejrzeniu odcinka zostało mi jeszcze 11 minut do uruchomienia gry. (Teraz już tylko 9 minut bo nie mam pomysłu co dalej napisać) Kończąc ten zacny komentarz standardowo mogę pochwalić twórcę za kolejną świetną robotę i czekam na więcej.

  2. Oglądałem dokładnie, aby wyłapać jakieś nieścisłości czy nieprawdziwe fakty z propagandy alianckiej. Ale takowych nie znalazłem, gratuluję to duży wyczyn na prawdę. Mogę śmiało polecać znajomym twoje materiały, jako klarowne źródło informacji 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także