HITLER – FAKTY NIE MITY [STRATEG] MixFakt

 


Oto kolejna część faktów na temat Adolfa Hitlera i nie tylko.
Like:908
Wyświetlenia:15184
Czas: 8:45
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

  1. Smutne jest to że ludzie często wybierają i kochają szaleńców. Co do ostatniego faktu jest to smutne, nie wiem czy ktos chcialby mieć na imie Adolf Hitler znajac historie tego czlowieka.

  2. Właściwie Hitler nie wierzył w "Cudowną broń" każdy z rządu III Rzeszy wiedział że było to tylko i wyłącznie hasło propagandowe, a V2 wystrzelono całkiem sporo w stronę Wielkiej Brytanii, ale nie robiły one za dużych zniszczeć. Tak naprawdę pociski balistyczne stały się groźne dopiero jak doczepiono im odpowiednio mocniejsze głowice, które zostały wynalezione o wiele później.

  3. strateg?????? on nie miał o tym pojęcia Moskwy nie zdobył bo nie słuchał się swoich generałów pod staliningradem nie pozwolił na odwrót liczył że cała ogromna grupa armii zostanie zaopatrzona z powietrza… GENIALNY STRATEG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także