INDIE – FAKTY NIE MITY MixFakt

 


Tajemniczy pomnik Jezusa, historia Gandhiego czy niesamowity podział na kasty – w Indiach jest wyjątkowo. Zapraszam do podróży w gąszcz informacji na …
Like:1548
Wyświetlenia:61033
Czas: 13:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. A może krowie mleko symbolizuje proces karmienia. Nie musi być efektywny wystarczy religia, która mówi o świętych zwierzętach. W ich przypadku krowach. A mleko od niej jest pojmowane jako matczyny pokarm.

  2. Indie to przede wszystkim wszechobecny brod smrod, ubostwo i choroby. Wszechobecny syf, smieci i gowna ludzkie jak i zwierzece. Scieki z gownami i smieciami plyna ulica. Do tego bieda, kurz lub bloto, wszystko lepi sie od brudu. Napic sie tam czystej wody bez smrodu stolca graniczy z cudem. Ludzie zaniedbani z przetluszczonymi dlugimi wlosami smierdzacy potem i kalem. Pierwsza mysl jaka mi przychodzi na mysl o Indiach to kał.

  3. węże są oblewane mlekiem tak jak posągi na Sri Lance, ponieważ posągi awatarów (nie mylić z bostwami) chłoną ten krowi sok. Mleko jest symbolem bogactwa i boskości. Więc hindusi polewaja nim węże.

  4. Ohydny i paskudny kraj. Nie polecam dla turystów, chyba ze chcą pic wodę z kałuży do której przed chwila nasrało 100 osób. Korea północna jest miliard razy lepszym krajem do turystyki i jadąc tam doznacie luksusów oraz będziecie bezpieczni (chyba ze złamiecie prawo). Porównuję KRLD do tego paskudnego kraju bo każdemu wydaje się ze to własnie w Korei tak jest , a tutaj się pomylicie. W KRLD możecie spać sami w lesie z gotówką wystającą z kieszeni i nikt was nie okradnie a w Indiach mając kasę na karcie kredytowej okradną was już na granicy zanim jeszcze wjedziecie do kraju.. Paskudztwo, i najgorszy "cywilizowany" kraj na ziemi. Rzygać mi się chce jak słyszę mowę hindusa namawiającego mnie na zakup jakiegoś gówna.

  5. W Indiach kobiety są traktowane tak jak w krajach muzułmanskich czyli jak śmieci,kobiety są gwałcone, bite i oblewane kwasem na porządku dziennym 🙁 jak rodzina wie że ma urodzić sie dziewczynka to robi sie aborcje,albo zabija sie nowonarodzone dziewczynki,turystki z europy też są gwałcone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także